Van YYÜ Ücretsiz KPSS Kursu
YYÜ'den Öğrencilerine Ücretsiz Online KPSS Kursu

YYÜ’den Öğrencilerine Ücretsiz Online KPSS Kursu

Van YYÜ, Eğitim Fakültesi öncülüğünde Sürekli Eğitim Merkezi ve Uzaktan Eğitim Merkezimizin işbirliğiyle öğrencilerine yönelik ücretsiz Online KPSS Kursu düzenliyor.

Kursa İlişkin Yapılan Duyuru

‘Sevgili Öğrenciler;

Pandemiyle başlayan süreç hepimiz için zor bir dönemin yaşanmasına neden oldu.

Bu süreç eğitim alanında da kesintiye neden oldu, okulunuzdan ve derslerinizden uzun süre ayrı kaldınız.

Pandeminin hala devam ettiği bu zorlu süreçte sizlere destek olmak adına Eğitim Fakültemizin öncülüğünde Sürekli Eğitim Merkezi ve Uzaktan Eğitim Merkezimizin işbirliğiyle bir çalışma başlattık.

Sınava hazırlanan öğrencilerimize yönelik “Online KPSS Eğitimi” programını hazırladık. Son sınıf öğrencilerimize yönelik düzenlenen bu kurs her biri kendi alanında uzman ve merkezi sınavlar konusunda deneyimli olan Eğitim Fakültesi öğretim üyesi hocalarımızın gönüllü katılımıyla gerçekleşecek ve tamamen ücretsiz olacaktır.

Eğitim 15 Şubat-15 Haziran tarihleri arasında online olarak verilecek; eğitim bilimleri, genel kültür ve genel yetenek konularını kapsayacaktır.

Aşağıda verilen linke tıklayıp, gerekli bilgileri doldurarak eğitime kayıt yaptırabilirsiniz. Programa kayıt yaptırmak için 12 Şubat’a kadar başvurabilirsiniz.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi ve ders programı sizinle daha sonra paylaşılacaktır.

En kısa sürede sizlerle yüz yüze eğitimde buluşmak dileğiyle.’

Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilir

van haber husumetli aileler

Van’da Husumetli Aileler Barıştırıldı

Van’da Husumetli Aileler Barıştırıldı Van’ın Çaldıran ilçesinde aralarında husumet bulunan iki aile kanaat önderlerinin girişimi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir