Vanspor Haberleri
Servet Yenitürk'ten Van Halkına Çağrı

Yenitürk’ün Vanlılara Çağrı

Birlik ve beraberlikle geniş katılımlı, birleştirici, kucaklayıcı ve hedefe gidecek güçlü bir yönetim kurmak için çalışmalarımızı başladığını belirten Vanspor Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, Spor Yazarı Salih Deniz ile yaptığı görüşmede Vanlılara çağrıda bulundu.


Bu sezon TFF 2. Ligde mücedele edecek olan B.Vanspor’da, yeni sezon için atılacak adımlar ve yol haritası bugünlerde herkesin merak ettiği ve konuştuğu bir konu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan B.Vanspor kulüp Başkanı Servet Yenitürk Gazeteci Salih Deniz’e şunları söyledi;

Hedef Yeni Yönetimle 1.Lig

“Bilindiği üzere bu sezon TFF 2. Ligde mücedele edeceğiz. Yine hedefimiz var. Bu kez hedefimiz Vanımızı 1. Lige taşımaktır. Bu çerçevede ilk etapta yeni bir yönetim oluşturmak için çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz. Play Off sürecinde oluşan ve bir ilk olan birlik ve beraberliğimizi koruyarak inanıyorum ki yeni hedefimizede ulaşacağız.

Biz bir olduğumuzda ne kadar güçlü olduğumuzu basarıyı yakaladığımızı herkes gördü. İşte bu birlik ve beraberlikle geniş katılımlı herkesi kucaklayacak elini bu kent ve bu kentin futbolu için taşın altına koyacak bir yönetimle inşallah yeni sezona başlama çalışmalarını yapıyoruz.

Yeni yönetimde özellikle Van Büyük şehir Belediyesinde 2 veye 3 kişinin yönetimde yer almasını, bunun yanında, Vatso, Vatbo, Esnaf Kefalet, Organize Sanayi, İş adamlarımız ve Ankara, İstanbul, Antalya, İzmır gibi büyük illerimizdeki iş adamlarımızdan oluşan geniş katılımlı bir yönetim oluşturma çabası içerisindeyiz. Van Büyükşehir Belediyesi ve Stö’lerimizin bu konuya duyarlı olacaklarına inanıyorum ve inanıyorum ki bu yönetim oluştuğunda hem hedefimize güçlü bir yönetimle ulaşmanın mücadelesinde olacağız hemde takımımız etrafındaki bu birlik ve beraberliğimiz bir çok takıma örnek olacaktır.

Eksiğimiz Yok Fazlamız Var

İnanın süper lig bize kentimize çok uzak değil. Bu yıl güçlü bir yönetimle hedefimize ulaştığımızda sonraki sezon kesinlikle süper ligdeyiz. Bu kent takımı Van’da neden büyük takımlarla oynamasın? Bu kent insanı burda neden büyük takımları izlemesin? Bizim neyimiz eksik. İnanın eksiğimiz yok fazlamız var. Ankara’da bunu hepimiz gördük ve şahit olduk.

O yüzden birleştirici geniş katılımlı, kucaklayıcı ve bu kent için bu kent insanı için her daim destek olacak bir yönetimle yola çıkacağımıza inanıyorum. Bu birlik bu beraberlik ve bu kardeşlik ruhuyla da kimse merak etmesin yine başaracağız. inşallah yönetim ilgili çalışmalarımız sonuçlandığında bunu kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

İlginizi Çekebilir

van haber afiş tartışması

Van’da Afiş Tartışması!

Van’da Afiş Tartışması! Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) kampa girdiği Van’da, caddelerdeki reklam panolarına “Menderes’i astınız, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.