Vanspor Yeni Teknik Direktörü
Vanspor'un Yeni Teknik Direktörü İçin Flaş Açıklama

Vanspor’un Yeni Teknik Direktörü İçin Flaş Açıklama

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2020-2021 Futbol Sezonunda, 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele edecek Vanspor Futbol Kulübü (FK)’nün yeni sezonda Teknik Direktörü kim olacak konusunda farklı isimler ve iddialar konuşulurken Vanspor FK taraftar sayfasından açıklama geldi.

Vanspor FK’nın taraftar sayfasından yapılan açıklamada;

‘Bir gün önce sayfamızda takımımızın 2. ligden kaliteli bir hocayla anlaştığını yazmış ve bir kaç gün içerisinde ismini açıklayacağımızı söylemiştik.


Şuan sosyal medyada geçen sene Ankara Demirspor’un başında bulunan Bahattin Güneş’in takımımızla anlaştığı haberi yayılmış durumda ve biz sayfamız olarak o paylaşılan haberin doğru olmadığını ve hocanın takımımızla herhangi bir anlaşması olmadığı ve görüşmesi bile olmadığını siz değerli takipçilerimize bildirmek istiyoruz.

Yeni Hoca Kim?

Anlaştığımız hoca geçen sene Beyaz Grup’da görev yaptı. 48 yaşında olan hocamız pas oyununu 2. Lig Beyaz Grupta en iyi uygulayan genç jenerasyonun son dönemlerde ortaya çıkan en önemli teknik adamı.

Çok net söylüyoruz antreman, oyun bilgisi ayrıca oyuncu portföyü konusunda son 20 yılda Van’a gelmiş en iyi teknik adamı. Hocamizin ismini kulübümüzün alî menfaatleri açısından açıklamıyoruz.


Yalnız resmi açıklamanın yönetim kurulu toplantısı sonrasında kulübümüzün değerli başkanı Sayın Servet Yenitürk tarafından açıklanacağını çok net ifade ediyoruz.
Hocamız 1 eylül salı günü Erzurum’da başlayacak olan kampta takımımızın başında olacağını da buradan ifade etmek istiyoruz.’ denildi.

Vanspor Futbol Kulübü Taraftar Sayfası

İlginizi Çekebilir

Van'da halk ekmeğe zam

Van’da Ekmeğe Zam

Van’da Ekmeğe Zam Van’da bu yıl sık sık gündemi meşgul eden zamlar gelmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.