van spor haber
İşte Vanspor'un Yeni Sezon Transferleri!

Vanspor’dan dev sponsorluk anlaşması!

Vanspor’dan dev sponsorluk anlaşması!

Vanspor Futbol Kulübü’nün dün gerçekleştirilen olağan genel kurul toplantısında sponsorluk anlaşması için de Alagöz Holding ile resmi anlaşmaya varıldığı duyurulurken, yeni isminin ise Alagöz Vanspor olarak değiştirildiği belirtildi.

Vanspor Futbol Kulübü, Olağan Genel Kurul Toplantısını dün Elit World otelde yoğun katılım ile gerçekleştirdi.

Tek Liste ile gidilen seçimde Feyat Kıyak yeniden başkan seçilirken, sponsorluk anlaşması için de Alagöz Holding ile resmi anlaşmaya varıldığı duyurulurken, yeni isminin ise Alagöz Vanspor olarak değiştirildiği belirtildi.

“ALAGÖZ VANSPOR OLARAK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”


Yeni yönetimin belirlendiği olağan genel kurulda konuşan Feyat Kıyak, “Biliyorsunuz son birkaç gündür Alagöz firmasıyla sponsorluk ile alakalı konuşulan bir konu vardı, burada şahsım ve yönetimim olarak Iğdırspor kulüp başkanımız ve Iğdır milletvekilimiz Sayın Cantürk Alagöz ile birlikte, onun buraya, Van’a, Vanlıya ve Vanspor’a olan sevdasını bildiğim için bundan sonraki süreçte de nasip olursa bizler ‘Bitexen’ olarak değil, Alagöz Vanspor olarak yolumuza devam edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Kaynak: ŞEHRİVAN HABER: ŞABAN BEYAZSAÇ

İlginizi Çekebilir

Van Büyükşehir’in Mavi Şehir Projesi Kapsamında Arsa Satışları Başladı

Van Büyükşehir’in Mavi Şehir Projesi Kapsamında Arsa Satışları Başladı Van Büyükşehir Belediyesi tarafından Edremit ilçesinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir