Vanspor’da Üç İstifa Birden!

Spor Toto 2 Lig ekiplerinden Vanspor FK’de 3 yönetim kurulu üyesi istifa etti.

Vanspor As Başkanı ve yönetim kurulu üyesi Adnan Bayram, Yönetim Kurulu üyesi Abdulkadir Çetin ve Oktay Ukay istifa ettiklerini duyurdu.

Vanspor Yönetim Kurulu Üyesi Oktay Ukay, yaptığı açıklamada Vanspor yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı.  “10 Ağustos 2019 tarihinde göreve başlamış olduğum Vanspor FK yönetim kurulu üyeliği ve futbol şube sorumlusu görevimden gördüğüm lüzum gereği istifa ediyorum. Bu süreçte takımımızı hiçbir zaman yalnız bırakmayan emektar büyük Vanspor taraftarına, Vanspor FK yönetim kuruluna, değerli futbolcu kardeşlerime ve saygıdeğer başkanıma ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eder saygılarımı sunarım” dedi.

VANSPOR’DAN İLK AÇIKLAMA

Vanspor Kulübünden yapılan açıklamada: “Sosyal medya üzerinden bir kaç yönetim kurulu üyemizin istifa haberleri dolanıyor. Bizler de konunun takipçiyiz. Lakin kulübümüze verilen resmi bir istifa başvurusu bulunmamaktadır. İstifa dilekçeleri kulübümüze verildikten sonra geçerli olur” denildi. 

VanEspres

İlginizi Çekebilir

van gündem oldu

Ekrem İmamoğlu’nun Van’daki Esnaf ile Diyaloğu Gündem Oldu!

Ekrem İmamoğlu’nun Van’daki Esnaf ile Diyaloğu Gündem Oldu! İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, çıktığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.