van spor haber
Vanspor Yönetiminden Taraftara Çağrı!

Vanspor Yönetiminden Taraftara Çağrı!

Vanspor Yönetiminden Taraftara Çağrı!

Yapılan Çağrıda!

‘Siz kıymetli taraftarlarımızın da malumu olduğu üzere kulübümüz sezon boyunca defalarca çirkin ve kötü tezahürat sebebiyle Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na (PFDK) sevk edilmiştir.

Van Atatürk Şehir Stadyumu’nda ev sahibi olarak oynadığımız Adıyaman FK müsabakasında vuku bulan çirkin ve kötü tezahürat sebebiyle bir kez daha PFDK’ya şevkimiz gerçekleşmiş, sonrasında ilgili ihlal bu sezon ev sahibi olarak oynadığımız müsabakalarda 4. kez tekrarlanması hasebiyle kulübümüze para cezası verilmiştir.

Önemle belirtmek isteriz ki, sezonun geri kalanında iç sahada oynayacağımız müsabakalrın herhangi birinde tekrar çirkin ve kötü tezahürat kapsamında PFDK’ya sevk edilmemiz durumunda aynı sezonda 5. kez ihlal olması sebebiyle kulübümüze iç sahada taraftarsız oynama cezası verilecektir.

Şampiyonluk yolunda tahammül edemeyeceğimiz tek husus; iç sahada taraftarımız olmadan müsabakalarımızı oynamaktadır.

Tüm yukarıda anlatılanlar sebebiyle kulübümüze bağlılığına en ufak tereddüt olmayan, kulübümüzün mevcudiyetinin yegane temeli olan taraftarlarımızdan bu andan itibaren sezon sonuna kadar en ufak bir çirkin ve kötü tezahüratta bulunmamasını ve kulübümüzü şampiyonluk yolunda oynayacağımız iç saha müsabakalarında asla yalnız bırakmamasını temenni eder gereğinin yapılacağından şüphemizin olmadığını belirtmek isteriz’ denildi.

İlginizi Çekebilir

Van’da Sporcuları Taşıyan Minibüs Devrildi!

Van’da Sporcuları Taşıyan Minibüs Devrildi! Vanin Kalbi Instagram sitesinden edinilen bilgiye göre Van’ın Gürpınar ilçesinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir