vanspor token çıkıyor
Vanspor Token Çıkıyor!

Vanspor Token Çıkıyor!

Vanspor Token Çıkıyor!

Vanspor Ar-Ge ve Tanıtımdan Sorumlu, Başkan Yardımcısı M. Akın Dinçer, Van Spor Token’ın çıkacağını belirterek;

“Van Spor Token’ı çok yakında Van Sporumuzun merakla bekleyen büyük taraftarının beğenisine bir lansmanla sunacağız.” dedi.

Konuya ilişkin Dinçer şu açıklamayı yaptı;

‘Hayatın tüm alanlarını etkileyen dijitalleşme, dünyanın tüm önde gelen kulüplerinin taraftarı ile olan etkileşimini yeniden ele alma sürecini başlattı. Tüketici davranışlarının her geçen gün daha dijitalleştiği günümüzde kripto yatırım araçları hayatın vazgeçilmezleri arasına girerek futbol kulüpleri için yeni bir gelir kaynağı yarattı.

Yönetim kurulumuzun ortaya koyduğu vizyon ile, köklü ve şanlı kulübümüz Van Spor’da “Van Spor Token’’ı çıkarmak İçin kripto borsa firmalarından teklif toplamaya başlamıştır. İnce eleyip sık dokuyarak kulübümüz ve Van Spor Token sahibi taraftarlarımız için en doğru neticeyi kısa bir sürede alarak Van Spor Token’ı taraftarımızla buluşturacağız.

Bir sponsorluk anlaşması değil uzun yıllara dayanan bir iş birliğiyle sadece mevcut yönetimimiz zamanında değil önümüzdeki yıllarda da kulübümüzün kazanç elde edeceği bir süreç oluşturacağız.

Herkesin bütçesine göre sahip olabileceği Van Spor Token’la, token sahibi taraftarlarımıza çeşitli avantajlar sağlayarak kulübe olan aidiyet duygusunu daha da pekiştireceğiz.

“Van Spor Token”ı çok yakında Van Sporumuzun merakla bekleyen büyük taraftarının beğenisine bir lansmanla sunacağız.’ dedi.

Sitemizdeki Diğer Vanspor Haberleri İçin TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilir

van erciş son dakika kaza haberi

Van-Erciş Yolunda Kaza: 7 Yaralı

Van-Erciş Yolunda Kaza: 7 Yaralı Van’da meydana gelen trafik kazasında 7 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.