Perşembe , Nisan 25 2019
Van Spor Haberleri
Vanlıların Merakla Beklediği Van Store Açılıyor

Vanspor Store Açılıyor

Vanspor Store Açılıyor

Pazartesi Akşamı Kanal M’da Salih Deniz’in sunduğu Spor Aktif programına telefonla katılan Vanspor Kulüp Başkanı Servet Yenitürk’e, proğramın konuklarından olan Spor Yazarı Rıdvan Can Vanspor Storeyi sordu.

Kulüp Başkanı Yenitürk ise Vanspor malzemelerinin satılacağı Vanspor Storenin bir hafta içinde, İpekylou Belediyesinin desteğiyle açılacağı müjdesini verdi.

Bloğumuzun Yazarımız Ümit Gr IV’de yakında açılacak Van Store için fikir olması için bazı tasarımlarda bulundu.

Vanspor’u günlük hayatın içine katma projem kapsamında tasarladığım bu tasarımları da; 1997 yılında Vanspor-GS maçında, ağzında diş ya da benzeri bir materyal kalmamış olmasına rağmen küfür literatürüne ‘hakemin düdüğünün içindeki leblebi’yi de katarak tribün argosuna sürrealist bir açıdan yaklaşan ve düş ya da sanrı dolu iç dünyasını şiirsel imgelerle dışa vuran 62 yaşındaki İskele’li Necmettin dayıya armağan etti.

Vanspor ile ilgili diğer güncel haberler için Tıklayınız

İlginizi Çekebilir

Van Tiyatro Festivali

Van’da Üvercinka Tiyatro Festivali

Van‘daki ilk tiyatro festivalini gerçekleştiren Üvercinka Kültür Sanat, perdelerini ikinci defa açmaya hazırlanıyor. Bu yıl …

Bir Yorum

  1. Bence gayet guzel ve basarili bi calismalar var ve maddi olarak fiyatlar da cok fahiş olmazsa guzel bi maddi gelir olur kulup içinde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir