Vanspor Store Açılıyor
Vanspor Store Açılışa Hazırlanıyor

Vanspor Store Açılışa Hazırlanıyor

Vanspor Futbol Kulübü (Vanspor FK) tarafından kurulan ve bir haftadır satışa başlayan Vanspor Store Mağazası pazartesi günü resmi olarak açılıyor.

Vanlıların yıllardır heyecanla beklediği Vanspor Store Mağazası Van Merkez Kazım Karabekir Caddesinde bulunan Artos İş Merkezinin ikinci katında açıldı. Resmi açılış ise 16.09.2019 Pazartesi günü saat 12:00’de yapılacak.

Vanspor Store Açılıyor
Vanspor Store Açılışa Hazırlanıyor

Yaklaşık bir haftadır satışa başlayan mağazada; lisanslı formalar, tişörtler, atkılar, baskılı kupa bardakları ve birçok çeşit hediyelik eşya satışa sunuluyor. Van Spor FK’nin maç biletlerinin de satışa sunulduğu mağazaya taraftar yoğun ilgi gösteriyor.

Vanspor Store Açıldı
Van Spor Store Açıldı

Vanspor FK Yönetim Kurulu Üyesi ve mağaza sorumlusu Mustafa Fikret Yöntem’in basına yaptığı açıklamada, Van Spor Store Mağazasına olan ilginin beklentilerinin çok üzerinde olduğunu belirtti. Özelikle şehir dışındaki Vanlıların mağazaya büyük ilgi duyduğuna dikkat çeken Yöntem, “Mağazamıza insanların bir özlemle baktığını görüyoruz. İnsanların bu bakış açısı bizi çok mutlu ediyor. Mağazamızın tüm gelirleri Van Spora gidiyor. Diğer taraftan maç biletleri burada satılıyor. Vatandaşlar gelip buradan biletlerini alıyorlar. Vatandaşlar özlem duydukları için formaları gelip yerinde görüyorlar” dedi.

İlginizi Çekebilir

Van’ın Bir Değeri Daha Coğrafi İşaret Alarak Tescillendi

Van’ın Bir Değeri Daha Coğrafi İşaret Alarak Tescillendi VANTB’nin tescillediği Gevaş Fasulyesi’nde bulunan yüzde 2,5 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir