Vanspor Store Açıldı

Uzun bir süreden sonra 2. Lige çıkarak, 1. Lig için şampiyonluk mücadelesi veren Vanspor taraftarının heyecanla beklediği Vanspor Store Mağazası açıldı.

Geçtiğimiz 2. Lige yükselen, adını değiştirerek eski günleri anımsatan bir isme kavuşan Vanspor taraftarın desteğini alma anlamında önemli bir eksik giderildi. Yıllardır 2 ve 3’üncü liglerde mücadele etmesine rağmen takımının takım ile bütünleşmesi noktasında bir mağazaya sahip olmayan Vanspor ilk kez kurumsal bir mağazaya kavuştu.

Şimdiye kadar forma ve diğer kurumsal ürünleri olmayan takım, sadece iş insanlarından destek almaya çalışarak maddi gelir sağlamaya çalışırken, Vanspor Store mağazası ile ilk kez takım taraftarının bizzat takımına destek olup kazanç sağlayacağı sistem olan mağazasını kurmuş oldu.

Vanspor Store Açıldı
Vanspor Store Mağazası Açıldı

Takımın formasından, eşantiyonlarına kadar bir çok ürünün bulunduğu kurumsal mağaza 2. Ligdeki takımın kurumsallığına da katkı sunarken, mağaza kentteki bir çok kurum ve kuruluş temsilcisinin katılımıyla açıldı. Geçtiğimiz yılki rüzgar ile bu sezona da bomba gibi başlayan takımın taraftar ile buluşma noktası olan satış mağazasının açılışında mağazanın kurumsallığı, takıma olan katkısı ve diğer tüm yönlerine vurgu yapıldı.

İlginizi Çekebilir

van gökyüzü gözlem etkinliği

Van’da Ulusal Gökyüzü Gözlem Şenliği Devam Ediyor

Van’da Ulusal Gökyüzü Gözlem Şenliği Devam Ediyor 9 – 12 Haziran tarihleri arasında Diyarbakır Zerzevan’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.