van spor son dakika haber
Olaylı Vanspor - Zonguldak Maçı Sonrası PFDK Kararını Açıkladı

Vanspor – Kocaelispor Maçına Gelecek Ünlü İsimler Belli Oldu!

Vanspor – Kocaelispor Maçına Gelecek Ünlü İsimler Belli Oldu!

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Eski Milli Futbolcu Hamit Altıntop, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Müslüm Özmen ve eski Galatasaray futbolcusu Faruk Atalay, yarın oynanacak Vanspor- Kocaelispor maçını izlemek için Van’a geliyor.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere yarın Van’a gelecek olan Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Eski Milli Futbolcu Hamit Altıntop ve beraberindekiler, Vanspor- Kocaelispor maçını da tribünlerden izleyecek.

Konuyla ilgili Vanspor Futbol Kulübü tarafından yapılan açıklamada;

“Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Eski Milli Futbolcu Hamit Altıntop, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Müslüm Özmen ve eski Galatasaray futbolcusu Faruk Atalay, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Van’a geliyor.

Altıntop ve beraberindeki heyet, Van Atatürk Şehir Stadyumu’nda oynanacak olan Vanspor FK- Kocaelispor müsabakasını tribünlerden izleyeceklerdir.

Altıntop ve beraberindeki heyet Cumartesi günü saat 12:45’te Van Ferit Melen Havalimanı VİP çıkış kapısında Türkiye Futbol Federasyonu Van Temsilcileri ve Vanspor Futbol Kulübü Başkanımız Feyat Kıyak tarafından karşılanacaktır”

ifadelerine yer verildi.

VAN BÖLGE GAZETESİ: SALİH DENİZ

İlginizi Çekebilir

İran açıkladı: Van’a yeni sınır kapısı açılıyor…

İran açıkladı: Van’a yeni sınır kapısı açılıyor… Türkiye-İran arasında ekonomik ilişkileri güçlendirecek yeni adımlar atılıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir