Vanspor Defile ve Lansman Gecesi Düzenleniyor

Vanspor Defile ve Lansman Gecesi Düzenliyor

Bu sezon 2. Lig Kırmız grupta şampiyonluk parolası ile yola çıkan ve sezona galibiyetle giren temsilcimiz Silahtaroğlu Vanspor Futbol Kulübü (FK) için yeni yönetim defile ve lansman gecesi düzenliyor.

Double Tree Van Hilton Otelde yapılması planlanan ’65 için 1 milyon Vefalı Defile ve Lansman’ gecesinde; siyasetçisinden-sanatçısına, kanaat önderinden-bürokratına önemli isimler buluşacak.

Gecede, İstanbul’dan gelen profesyonel mankenler Vanspor formalarını tanıtacaklar.

Defile sonrası Kimlik Mağazaları tarafından Vanspor’a bağışlanan 100.000 bin adet 65 numaralı Vanspor Forması, destek amaçlı davetlilere dağıtılacak.

Defile ve Lansman Gecesi Ertelendi

Daha önceden 18 Eylül’de yapılacağı konuşulan ‘Defile ve Lansman Gecesi’nin ileriki bir tarihe ertelendiği belirtildi.

Vanspor – Diyarbekir maçı sonrası Vanspor Org’den Nurullah Çetin’in konuya ilişkin sorusuna cevap veren Vanspor Yönetim Kurulu Üyesi (Arge ve Tanıtım Sorumlusu) Mehmet Akın Dinçer şu açıklamayı yaptı;

‘Defile ve Lansman Gecesi ilk başta 18 Eylül olarak planlanmıştı. Ancak Yönetim Kurulunda bu etkinliğin daha ileriki bir tarihte yapılmasının daha doğru olacağı yönünde kanaat oluşunca şimdilik ileriki bir tarihe ertelendi. Tarih net değil. Netleştiğinde basın ve kamuoyuna bildirilecek’ dedi.

İlginizi Çekebilir

Vanspor Fk – Zonguldak Kömür Spor Maçı Canlı İzle

Vanspor Fk – Zonguldak Kömür Spor Maçı Canlı İzle Lige 5’te 5 yaparak flaş bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir