Van'ın En Lezzetli Fuarı 8. Kez Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

Van’ın En Lezzetli Fuarı 8. Kez Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

Van’ın En Lezzetli Fuarı 8. Kez Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

Geleneksel ‘Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı’ 27 Ekim de Van Expo Fuar Merkezinde kapılarını sizlere açıyor.

27 Ekim – 5 Kasım tarihleri arasında Van Expo Fuar Merkezinde 81 ilden gelen lezzetler ile buluşmak üzere sizleri bekliyor.

27 EKİM – 5 KASIM  2023 tarihleri arasında 8. kez düzenlenecek olan Türkiye’nin en büyük Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı, 8. Van Anatolia Gurme Fest, Van Expo Fuar ve Kongre Merkezinde ziyaretçilere kapılarını açıyor.

Fuarda Ege zeytinyağından Afyon sucuklarına, Maraş baharatlarından Hatay künefesine, Isparta gül ürünlerinden Beypazarı unlu mamullerine kadar, 81 ilden yöresel ürünler, 8. Van Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı’nda Vanlılarla buluşuyor.

Türkiye’nin birçok ilinden üreticiler, yöresel ürünlerini, 8. Van Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı’nda sergilenecek.

Türkiye’nin bir çok ilinden üreticiler yöresel ürünleri 8. Van Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı’nda sergileyecek.

Karadeniz’in peynir ve tereyağlarından, Ege’nin zeytin ve zeytinyağlarına, Adıyaman’ın peynirli helvasından, Aydın’ının incirlerine, Giresun’un fındık ezmelerinden, Maraş’ın baharatlarından, Isparta’nın gül ürünlerinden, Hatay’ın sabunlarından, Mardin’in gümüşlerinden, Gaziantep’in bakırlarına varana kadar bir çok yöresel ürün ve hediyelik eşya, yarın kapılarını açacak olan fuar, Van Expo Fuar ve Kongre Merkezinde sergilenecek.

İlginizi Çekebilir

TOKİ Van Dahil Bir Çok İlde Uygun Fiyata Konut Satacak!

TOKİ Van Dahil Bir Çok İlde Uygun Fiyata Konut Satacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir