Van’da Önemli İsimlerin Katılacağı Fotoğraf Yarışması Fotomaraton Başlıyor

Van’da Önemli İsimlerin Katılacağı Fotoğraf Yarışması Fotomaraton Başlıyor


Van Büyükşehir Belediyesi tarafından 18-22 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan ödüllü “1. Van Fotoğraf Maratonu”nun lansman toplantısı yapıldı.

Belediyenin toplantı salonunda düzenlenen lansman toplantısına katılan Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, fotoğraf maratonunun kentin tanıtımına katkı sağlayacağını söyledi.

Kentin tarihi ve doğa güzelliklerini hem Türkiye’ye hem de dünyaya tanıtmayı hedeflediklerini ifade eden Vali Bilmez, “Yarışma 18 Mayıs’ta başlayacak, 24 Mayıs’ta sona erecek. 10 Haziran’da ödül töreni düzenlenecek. Yarışmada birinciye 5 bin, ikinciye 4 bin, üçüncüye 3 bin ve sergilemeye değer görülen fotoğraf serisine de 500 lira verilecek. Türkiye’de bu işin duayeni olan seçici bir kurul oluşturuldu. Kurula katılacakların onayı alındı. Kurulda Coşkun Aral, Tahsin Ceylan, Fırat Yurdakul, Bünyamin Aygün, Rıza Özel, Mustafa Seven, Ümit Bektaş, Erhan Sevenler, Ali İhsan Öztürk ve Mehmet Nuri Bekiroğlu bulunuyor. Yarışmayı bundan sonra düzenli şekilde yapmayı planlıyoruz” dedi

İlginizi Çekebilir

son dakika van spor haber

PFDK’dan Vanspor’a ve Emrah Tacir’e Ceza

PFDK’dan Vanspor’a ve Emrah Tacir’e Ceza Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) bugün aldığı kararlar ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.