Van’da Kadınlara Özel Ücretsiz Spor Merkezi Açıldı

Van’da Kadınlara Özel Ücretsiz Spor Merkezi Açıldı

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sn. İhsan Emre Aydın, göreve başladığı günden bu yana her zaman gençlere, spora ve sporcuya verdiği destekle ön planda. Bu kapsamda ilçede yürütülen faaliyetlere yenilerini eklemeye devam eden Başkan V. Aydın belediyecilik hizmetlerinin sadece alt ve üst yapıdan ibaret olmadığını vurgulayarak ilçede sporu, kültürü ve sanatı yaygın hale getireceklerini bildirdi.

Başkan V. Aydın’ın talimatları ile Belediyeye bağlı Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından Cevdet Paşa Mahallesi’ne de Kadın Spor Merkezi açıldı.

AYDIN, “SPOR KAVRAMI DİN, DİL, IRK AYRIMI GÖZETMEDEN İNSANLARI BİRLEŞTİRİR

Merkezin açılışını gerçekleştiren Kaymakam ve Belediye Başkan V. Aydın, “Bedensel yanlarının yanında ruhsal sağlığa da önemli katkıları olan spor kavramı din, dil, ırk ayrımı gözetmeden insanları birleştiren önemli bir etkinliktir. Her zaman kadınlarımızın, sporun ve sporcularımızın yanında olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Kadınlarımızdan gelen yoğun talep üzerine Cevdet Paşa Kadın Spor Merkezimizi de hizmete açtık.

Trambolin Fitness, Zumba, Reformer, Pilates, Kardiyo Fitness, Step-Aerobik branlaşlarında hizmet veren merkezimizde ilk kez Trambolin Fitness branşı bizim merkezimizde hizmet verecek. Reformer ise diğer salonlarımızda yokken ilk kez burada açtık. Bu salonumuz haftalık 750 kişi kapasiteli. Vatandaş odaklı belediyecilik hizmeti ile halkımızın hizmetine sunduğumuz Kadın Spor Merkezlerimiz ile sporun yaygınlaşmasını hedefleyerek İpekyolu ilçemize, şehrimize ve kadınlarımıza hayırlı olmasını temenni ederim.” diye konuştu.

Kokteyl havasında gerçekleşen açılışta İlker Ulaş konseri ile misafirler halaylar çekerek coşku dolu anlar yaşadılar. İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın’a teşekkür ettiler.

#vanhaber #kadın #spormerkezi

KADIN SPOR MERKEZİ YOL TARİHİ İÇİN TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilir

Van-Hakkari İl Sınırları Değişti!

Van-Hakkari il sınırları değişti! Van-Hakkari karayolu üzerinde bulunan Karasu mevkiinde bulunan Van-Hakkari il sınır tabelasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir