Van YYÜ 10 Öğrenci Tipi

Van YYÜ’de 10 Öğrenci Profili

Uçuk tasarımları ve Capslarıyla tanıdığımız Ümit GR IV, Van YYÜ’de On Öğrenci Tipini mizahi bir şekilde kaleme aldı…

(Kampüsten Merkeze Maraş değil de Sıhke otobüsüyle gelen)

Van YYÜ’de On Öğrenci Tipi

1) Kadife Pantolonlular

Maraş otobüsüne binmeyi büyük risk olarak gören bu tip, karakterinin bile önüne geçen kadife pantolonuyla inanılmaz mutludur.. Bu düzenli mutluluğuyla kıskandırır, İç Anadoluludur..

2) Genelde Aşırı Çirkin Kızlar

Hoş, beklenti Latin Amerika düzeyinde değil ama kalın ses ve kirli sakalla senkronize favoriler Sıhke otobüsüne binen kız öğrenci profilini 2 numaraya taşıyor..

3) Karanlık Tipler

Muhtemelen Sıhke güzergahından Tekin Otelinin az ilerisindeki At pazarına seğirtecek olan asosyal..

4) Kronik Ergenler

 Hiçbir zaman bozuğu olmayan ve parasızlığını rahatsız edici şiddetteki özgüveniyle harmanlayan kronik ergen 4 numarada yerini alıyor..

5) Kültürlü Havası Verenler

Arkeoloji, sanat tarihi ya da sosyoloji okuyan öğrenci profili var. Bu tipler madem okul bitince bi bok olmayacak neden kahverengi hırka giyip ultra kültürlü havası vermiyorum diyen tiz sesli duyarlı kızlardan oluşur.. Nitekim 70 yaşlarında yalnız yaşadıkları evlerinde 500 kediyle birlikte ölü bulunurlar..

6) Coll Olmayan Çalışanlar

Sıradaki modellerin doğal yaşam alanları cam kenarlarıdır ve yanlışlıkla otobüsün başka bir yerine oturduklarında feci şekilde can verirler. 5 liralık kulaklıklarla cool olmaya çalışırlar. Sanırsın Bilkent’te okuyor gurmi.. Genelde sivilceli, kırmızı ve ıslaktırlar. (kulaklıktaki müzik: Rober Hatemo – Saf Sevgilim Feat. DJ Onur)

7) Arada Kalmışlar

 Listemizin 7 numarasında şoföre kaptan diyen ve “Yeni Yolda İnecek” Olan Blazer Ceketli var..

Edremiti bile Yeni Yola göre tarif eden bu grup ağırbaşlılıkla sapıklık arasında gidip gelen öğrencilerden oluşur..

8 ) Mübarekler

 Her an ilahi okuyacakmış gibi duran temiz yüzlü mübarek.. Yana taralı düz saçlar, önü mutlaka cepli kısa kol gömlek, meme uçlarına kadar çekilmiş bej kumaş pantolon; bu tipleri diğerlerinden ayırdetmemizi sağlayan detaylar.. Sizi en az sekiz erkek kaldıkları eve, içinde yemek ve sohbet kelimelerinin bolca geçtiği cümleler kurarak ısrarla davet ederler.

9) Otomatik Kapının Bile Algılamadığı Silik Tipler

Adını ilk kez duyduğunuz bir erkek öğrenci yurdunda kalan ve genelde notları eksik olan silik, faydasız tip.. Tarayıcı olarak Internet Explorer kullanır ve MSN 8.1 onun için hala en büyük teknolojidir.. Çoğu otomatik kapı sensörünün bile algılamadığı bu sürüm, mutlaka kendi gibi 3-5 silik karakter daha bulur. İdeolojik olarak geldiği son nokta “Askerden sonra evlenmek”tir..

10) Kim Vurduya Gidenler

Sigara içen Kampüs minibüsü şoförüne ‘Bayım onu söndürür müsünüz’ diyen Felsefe 3. Sınıf profili. Bu tiplerden bir daha haber alınamadığı için haklarında yeterli bilgi yok.. Gelen bazı haberler, yeni mahalle dolaylarında boyunlarındaki garip renkli şallarla çıplak vaziyette birbirlerine bağlı bulundukları yönünde ama emin değiliz tabi…

Sitemizdeki diğer Mizahi için TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilir

Komik Biz Kürtlerde

Kürt Olma Sorunsalları

Sosyal medyada en çok beğenilen ve en komik Some Kurdish Problems (Kürt Olma Sorunsalları)’nı sizler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir