Van YYÜ İşçi Alımı
Van YYÜ Sürekli İşçi Noter Kurası Sonuçlarını Açıklandı

Van YYÜ Sürekli İşçi Noter Kurası Sonuçlarını Açıklandı

Van YYÜ Sürekli İşçi Noter Kurası Sonuçlarını Açıklandı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğünden, kura sonuçları ve sözlü sınavına ilişkin yapılan aşağıdaki açıklama yapıldı.

Üniversitemiz Dursun Odabaş Tıp Merkezi ve diğer birimlerinde sürekli işçi kadrolarında istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞ-KUR) aracılığı ile sürekli işçi alım ilanına çıkılmış olup,

Söz konusu ilan edilen sürekli işçi kadrolarına yapılan başvurulara ilişkin Van İş Kurumu tarafından kurumumuza gönderilen başvuru listelerinde isimi geçen adaylardan noter kurası öncesi istenilen koşulları sağlayıp sağlamadıklarını tespit etmek amacıyla 03-10 Ağustos 2021 tarihleri arasında adaylardan alınan belgeler değerlendirilmiş olup,

Söz konusu başvuru koşullarını sağlayan adaylar 16-17 ve 18 Ağustos 2021 tarihlerinde Üniversitemiz kampüs yerleşkesindeki spor kompleksi salonunda Van 4. Noteri huzurunda asıl ve yedek kurası çekilmiştir.

Van 4. Noteri tarafından çekilen kura sonucunda ASIL ve YEDEK listeleri ile Sözlü sınav tarihlerine ilişkin sınav programı ve sözlü sınavına alınacak adaylar ile ilgili açıklamalara aşağıda belirtilmiştir. Bu duyuru tebliğ niteliğinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

Asıl Sırasında Yer Alan Adaylar İçin Yapılacak Sözlü Sınav Programı Aşağıdaki Şekildedir

AÇIKLAMALAR :

  1. Asıl adaylardan kura öncesi ibraz ettikleri belgeler sözlü sınavı öncesinde yapılacak değerlendirmede; belgeleri eksik olduğu, gerçeğe aykırı yanlış ve yanıltıcı belgeleri tespit edilenler ile hakkından feragat edenler yapılacak sözlü sınavına alınmayacak olup, bunun sonucunda ilan edilen kadro sayısı kadar liste oluşmadığı takdirde liste sırasına göre yedek adaylardan çağrılacaktır.
  2. Koruma ve Güvenlik Görevlisi Asıl sırasında yer alan adaylar belge ve boy/kilo tespiti için 25/08/2021 Çarşamba günü mesai bitimine kadar Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.
  3. Adaylar sözlü sınav saatinden en az 15 dakika önce sözlü sınavı adresinde hazır
    bulunacaklardır.
  4. COVİD-19 salgınının Ülkemizde yayılımına ilişkin tedbirler kapsamında adayların HES kodu ile birlikte sosyal mesafe kuralına riayet etmeleri ve maske ile gelmeleri zorunludur.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere bir süre önce çeşitli hizmetlerde alım başvurusu yapılmış ve yapılan başvurular değerlendirilerek noter kurası yapılmıştı.

Noter Kurası Listeleri İçin TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilir

kyk sonuçları 2021

2021 Kredi Yurtlar Kurumu Sonuçları Açıklandı

2021 Kredi Yurtlar Kurumu Sonuçları Açıklandı Sabırsızlıkla beklenen haber geldi. KYK yurt başvuru sonuçları açıklandı. Başvuru yapan üniversite öğrencileri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir