Van Personel Alımı
Van YYÜ Personel Alıyor

Van YYÜ Personel Alıyor

Van YYÜ’ye 51 kamu personeli alınacak 26 Şubat 2019 tarihinde yayınlanan ilan ile Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğü en az lise mezunu KPSS puan sıralaması ile 51 kamu personeli alımı yapıyor.

26 Şubat 2019 Resmi Gazete üzerinden yayınlanan ilan ile en az lise mezunu adaylar arasından Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 51 kamu personeli alımı yapacağı duyurulmuştur.

Alınacak Personeller Şunlar;

Alınacaklar Hemşire, Ebe, Sağlık teknikeri ve diğer sağlık personeli olmak üzere 51 kamu personeli alımı yapılmaktadır. Başvuruların şahsen üniversiteye 12 Mart 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Hemşire alımı için başvuru yapacak olan adayların Sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunu olması ve ayrıca lise düzeyinde hemşire alımında diğer şartlar için aşağıdaki linkte sunmuş olduğumuz başvuru kılavuzunu inceleyerek daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğü ilanına göre lisans mezunu adaylar için sağlık yüksek okulu hemşirelik bölümü mezunu adayların başvuru yapabileceği kamu personeli alımı yapılmakta olup adaylar kılavuzda yer alan şartlara göre sadece bir alıma başvuru yapabilecektir.

Sağlık teknikeri alımı için başvuru yapacak olan adaylardan mezun olunan bölüm şartları ise başvuru yapacakların önlisans muzunu olması gerekmektedir.

Ebe alımı için saplık yüksek okulu ebe bölümü lisans mezunu olmak gerekmektedir. sayılan Pozisyonlar için KPSS 2018 (B) sınavından alınan puan üstünlüğüne göre alım yapılacaktır.

Müracaatlar Şahsen Yapılacak

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 51 sözleşmeli personel alımı için adaylar Üniversitenin Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen 12 Mart 2019 Tarihine kadar müracaat etmeleri gerekmektedir.

Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır. Birden fazla unvan için başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 51 sözleşmeli personel alımı kılavuzu TIKLAYINIZ

KAYNAK: KARİYERİŞİLANLARI


İlginizi Çekebilir

van haber afiş tartışması

Van’da Afiş Tartışması!

Van’da Afiş Tartışması! Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) kampa girdiği Van’da, caddelerdeki reklam panolarına “Menderes’i astınız, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.