Van Valiliği Uyardı
Van Valiliğinden Dolandırıcılık Uyarısı

Van Valiliğinden Dolandırıcılık Uyarısı!

Van’da kanserli çocuklara yardım topladıkları gerekçesiyle vatandaşları dolandıran kişilerin olduğu ihbarı yapıldı. Van Valiliği vatandaşları bilgilendirerek tuzağa düşmemeleri konusunda uyardı.

Van’da valilik izni ile kanser hastası çocuklara yardım topladıkları iddia eden dolandırıcılar baş gösterdi. Van Valiliği konu ile ilgili bir açıklama yaptı. 

Van Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımızı Dolandırıcılık Olaylarına Karşı Uyarıyoruz Valiliğimizden izin aldıklarını belirterek işadamları, sivil toplum kuruluşları, dernekler ve vakıflar gibi kuruluşlardan kanser tedavisi gören çocuklar için yardım talebinde bulunulduğu yönünde valiliğimize bilgiler intikal etmektedir. Valiliğimizin söz konusu yardım talebiyle ilgili herhangi bir izni söz konusu değildir. Bu nedenle bu tür yardım talebinde bulunanlara itibar edilmemesi ve haklarında kolluk kuvvetlerine ihbarda bulunulması gerektiği hususu; kamuoyuna saygıyla duyurulur.” denildi. 

Wan Haber

İlginizi Çekebilir

Van’da Yıldırımın Çarptığı Çocuk Hayatını Kaybetti!

Van’da Yıldırımın Çarptığı Çocuk Hayatını Kaybetti! Van’ın Çaldıran ilçesine yıldırım düşmesi sonucu ağır yaralanan çocuk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir