Van Sokak Röportajı

Sokak Röportajları ile tanıdığımız YouTuber Doğan Alkış bu kez Van Sokaklarında ‘Belediye Başkanı olsaydınız yapacağınız ilk üç değişiklik ne olurdu’ sorusunu sordu.

İşte Van Sokaklarından bir birinden ilginç cevaplar.

Sitemizdeki diğer Sokak Röportajları için TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilir

Vanlı İşçiler Göçük Altında Kaldı!

Vanlı İşçiler Göçük Altında Kaldı! Iğdır Üniversitesi Suveren Kampüsünde meydana gelen çökme sonucu Vanlı işçi …

2 Yorumlar

  1. Ben olsaydım önce vanda bir toplama ve depolama merkezi yapardım çiftçiye üretimde destek verirdim üretiği ürünü yada hayvanları alır yurt içi ilede belkim yurt dışı bile satardım insanlara hem iş olanağı çoğaltırdım hemde şu fırsatçı taşeronu devre dışı bırakmış olurdum artı canı 4 mevsim farklı türizimin ilgi otağına çevirmeye çalışır ďîm çünki vanın her hali bir başkadır mezopotamyanın milattan önceden bu güne insan lık alemi ne evsahipliği yapmış bir bülgedir Ercişi zilan vadisi kaplıcasıyla Muradiyeyi şelalesiyle edremit yavaşı sahiliyle bahçe sarayı karıyla gürpınarı serekanisile feraşiniyle çatağı kani sipisiyle bâşkaleyi özapı kaçakçılığıyla değil tüm güzellikleriyle Türkiye ye vede dünyaya tanıtmak için canımı bile verirdim

  2. Örtülü bir kadın başlarda edremit belediyesi çok kötü onu düzeltirdim diyor. Diksiyonlu ve güzel konuşmak isterken sıçıp sıvamışsın bacım. allahın körü edremiti antalya gibi yaptılar. Sen ne bekliyorsun daha ahlaksız nankör. Kesin hdp li dir. Bunlara dünyanın en iyi şehrini inşa etsen niye evrenin en iyi şehri olmadı derler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir