Van Fuar ve Etkinlikler
Van Shopping Fest 2019

Van Shopping Fest Başlıyor

Van’da, ekonomiyi canlandırmak ve nevruz tatili için kente gelen İranlı turistleri ağırlamak amacıyla  15 -29 Mart tarihleri arasında düzenlenecek Van Shopping Fest (Van Alışveriş Festivali) başlıyor.

Bu Yıl 5. si Düzenleniyor

İlki 2015 yılında Van Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan festival, gelenekselleşmiş olup bu yıl 5. si düzenlenecek olan festivalin sloganı ise ‘Van’da Festival Zamanı’ olacak.

Van Valiliği Himayesinde Yapılacak

Geçen yıl oluğu gibi bu yıl da Van Valiliği himayesinde yapılacak olan festivale; Van Valilği Van Büyükşehir Belediyesi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Van Ticaret ve Sanayi Odası, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı ve İpekyolu Belediyesi kaktı sunacak.

Van Fuar ve Etkinlikler
Van Shopping Fest Başlıyor

Festival kapsamında özellikle Nevruz tatili nedeni ile Van’a gelen İranlılar da göz önünde bulundurularak, Van ekonomisinin canlandırılması için yüzlerce mağazada ve üründe indirimler yapılacak. Ayrıca konserler, dans gösterileri ve çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Van’daki diğer etkinlikler için TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilir

Van Haber Son Dakika

Van Büyükşehir’in Alacağı 70 Personelin Mülakat Sonuçları Açıklandı

Van Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilecek 70 personel için yaptığı mülakat sonuçlarını açıkladı.  Büyükşehir Belediyesi, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir