Van İpekyolu Kaymakamı Esnafın Sorunlarını Dinledi

Van İpekyolu Kaymakamı Esnafın Sorunlarını Dinledi

BAŞKAN V.ASLAN, ESNAFLARIN SORUN VE TALEPLERİNİ DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan, ilçe genelinde esnaf buluşmalarını sürdürüyor. Sorunları tespit etme, talep ve önerileri dinlemek için esnaflarla sürekli buluşan Başkan V. Sinan Aslan, bu kez de Cumhuriyet Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi esnafıyla bir araya geldi.

Aslan, esnaflara hem hal hatır sordu, hem bol kazançlar diledi hem de sokakla ilgili istek ve önerileri dinledi. Belediye Başkan V. Aslan’a, Belediye Başkan Yardımcıları ve ilgili birim müdürleri de eşlik etti. Esnaflar pandemi sürecinden kaynaklı kiralarını ödeyemediklerini, sokağın yenilenmesini, daha iyi bir şekilde aydınlatmasını, caddeye çöp kovalarının ve geri dönüşüm kutularının bırakılmasını isterken trafik, parkomat ve park sorununun da giderilmesini istediler.

“ZÜBEYDE HANIM CADDEMİZİ YENİLEYECEĞİZ”

Başkan V. Aslan, belediye olarak ilçedeki esnaf ve sanatkârların her zaman yanlarında olduklarını belirterek, “Bu doğrultuda esnaflarımızla sürekli bir araya geliyoruz. Herkese eşit mesafedeyiz. Millete hizmet için elimizden ne geliyorsa onu yapıyoruz. Koronavirüs (Covid-19) vaka çsayısında 30 büyükşehir arasında en iyi durumda olan şehir biziz. İleriki dönemde kısıtlamalar kademeli olarak gevşetilecek. Bu caddemizi de prestij caddeler gibi yenileyeceğiz.

Esnaflarımızın sokaklarıyla ilgili talepleri var. Bizde bunları değerlendireceğiz. Uygulanabilir talepleri karşılayacağız” ifadelerini kullandı.

#VanHaber#İpekyoluBelediyesi

İlginizi Çekebilir

Van’daki Toplu Taşıma Araçları İçin Yeni Karar

Van'daki Toplu Taşıma Araçları İçin Yeni Karar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir