van dkmp silah ihalesi
Van DMKP Silah İhalesi Yapacak

Van DMKP Silah İhalesi Yapacak

Van DMKP Silah İhalesi Yapacak

Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 14. Bölge Müdürlüğü, Van İl Şube Müdürlüğü av koruma ve kontrol ekipleri tarafından Kara Avcılığı Kanununa muhalefetten dolayı el konulan ve mülkiyeti kamuya geçirilen 10 adet av tüfeğin ihalesi yapacak.

Van İl Şube Müdürlüğünce yapılan duyuruda;

  1. İl Şube Müdürlüğünce el konulan, Mülkiyeti Kamuya geçilen ve aşağıda nitelikleri belirtilen av tüfekleri 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 51. maddesi uyarınca” Pazarlık Usulü” ile kapalı teklif verilmek suretiyle 13.10.2021 günü tüfeklerin karşısında belirtilen saatlerde, Van Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğünde (İskele Caddesi, Öğretmenevi Karşısı 4. km İpekyolu VAN) teşekkül edecek komisyon huzurunda satışları yapılacaktır

2. İhaleye girilecek tüfek ile ilgili teklif mektubu, ilgili tüfeğin ihale saatine kadar İhale Komisyonuna teslim edilecektir.

3-İl Şube Müdürlüğünce el konulan ve yukarda nitelikleri belirtilen av tüfeklerinin ihalesine katılmak isteyenler “yivsiz tüfek satın alma belgesi” ni vermek zorundadır. Katılımcılar ayrıca, nüfus cüzdanı fotokopisi, satın almak istediği taşınır mala ait geçici teminatın T.C Ziraat Bankası Van Şubesindeki Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Van İl Şube Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi adına TR550001000096573763795001 nolu hesaba yatınldığına dair makbuzu veya banka teminat mektuplarını ( geçici teminat makbuzunun, süresiz limit içi olması ve teyit yazısını da ), ihale şartnamesini imzalayarak vermek zorundadır.


4- İhale şartnameleri mesai saatleri içerisinde Van Şube Müdürlüğünden ücretsiz olarak alınabilir.


5- İhale bedeli üzerinden yasal oranda KDV, Damga Vergisi ve Karar Pulu bedeli alınacaktır.


6-Tahmin edilen bedel üzerinden 2886 Sayılı yasa uyarınca ita amirinin onayı ile % 20 oranında geçici teminat alınacaktır.


7-İhaleye Katılmak isteyenler satılacak olan tüfekleri 08.10.2021 tarihinde saat 09:00 ile 12:00 arasında Van Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğüne görebilirler.


8- Komisyon ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir. İhale Van Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlūgü toplantı salonunda yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir

Van Edremit Belediyesi Kurban Kesim Yerlerini Duyurdu

Van Edremit Belediyesi Kurban Kesim Yerlerini Duyurdu Van‘ın Edremit Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı hazırlıklarını birçok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.