Van Büyükşehir Haberleri
Van Büyükşehir Çöp Sorununu Çözüyor

Van Çöplüğünden Kurtuluyor

Van Büyükşehir Belediyesi, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ve Özalp Belediyesi’nin ortak projesiyle Özalp ilçe çöplüğü ıslah çalışmalarına başlandı.


Van Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ve Özalp Belediyesi’nin ortak projesiyle Özalp ilçesindeki vahşi çöp toplama alanı (çöplük) tarih oluyor.

Van Büyükşehir Haberleri
Van Büşükşehir Çöp Islah Çalışmalarına Başladı

4 dönüm arazi üzerinde bulunan çöplük tekniğe uygun olarak ıslah edilerek, herhangi bir olumsuzluğa neden olmaması için gaz bacaları yerleştirecek.

Van Haberleri
Van Şehir Çöplüğünde Islah Çalışmaları Başladı

Islah çalışması ardından da Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı tarafından alanda yeşil alan ve ağaçlandırma çalışması başlatılacak.

Van Büyükşehir Haberleri
Van Çöp Utancından Kurtuluyor

2019 yatırım planları arasında yer alan Özalp-Saray Katı Atık Aktarma İstasyonu projesinin hayata geçirilmesi ile bu ilçelerde oluşan atıkların, tekniğine uygun olarak Van Büyükşehir Belediyesi’nin kurmuş olduğu Katı Atık Entegre Tesisi‘ne taşınması sağlanacak.

İlginizi Çekebilir

van spor haber

VANSPOR’DA AYRILIKLAR BAŞLADI!

VANSPOR’DA AYRILIKLAR BAŞLADI! Sezonun kapanması ile beraber Vanspor’da bazı oyuncularla yollar ayrıldı. TEKNİK DİREKTÖR VEDA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir