Van Büyükşehir Haberleri
Van Büyükşehir YKS İçin Gelenleri Misafir Ediyor

Van Büyükşehir YKS’ye Girecekleri Misafir Ediyor

Van Büyükşehir Belediyesi çevre il ve ilçelerden YKS için kente gelen dar gelirli öğrencileri refakatçi misafirhanesinde ağırlıyor.

Van Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla refakatçi misafirhanesinin kapılarını bu kez de öğrencilere açtı.

Cumartesi ve Pazar günü yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için çevre il ve ilçelerden gelen 100’e yakın öğrenci, Van Büyükşehir Belediyesi’ne ait Sosyal Hizmetler ve Yardımlar Dairesi’ne  bağlı refakatçi misafirhanesine yerleştirildi.

Van Büyükşehir Haberleri
Van Büyükşehir Belediyesinden YKS Hizmeti

Anne, baba ve yakınlarıyla misafirhaneye yerleşen öğrencilere, kahvaltı ve akşam yemeği ile servis imkanı da verilecek. 

Yapılan uygulamadan çok memnun kaldıklarını belirten öğrenciler, bu imkanı kendilerine veren Van Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Van Büyükşehir Haberleri
Van Büyükşehir YKS İçin Çevre İllerden Gelenleri Misafir Ediyor

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbakanları ise, yarın tüm Türkiye’de olduğu gibi Van’da da sınava girecek öğrencilere başarılar dileyerek, büyükşehir belediyesinin imkanlarını öğrencilere her zaman sunmaya hazır olduklarını söyledi.

Öte yandan, Van Büyükşehir Belediyesi’ne ait ulaşım araçları da sınavının yapılacağı 15-16 Haziran tarihlerinde öğrencilere ücretsiz ulaşım hizmeti sağlayacak.

İlginizi Çekebilir

Van Balık Ölümleri

Van’daki Balık Ölümlerinin Nedeni Açıklandı

Van’daki Balık Ölümlerinin Nedeni Açıklandı Van Erciş Kopköprü ve Muradiye Sarımemet Barajlarındaki balık ölümleri konusunda, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir