van büyükşehir kura listeleri
Van Büyükşehir 150 Kişilik Personel Alımı Kura Listeleri Belli Oldu

Van Büyükşehir 150 Kişilik Personel Alımı Kura Listeleri Belli Oldu

Van Büyükşehir 150 Kişilik Personel Alımı Kura Listeleri Belli Oldu

Van Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden BELVAN Ulaşım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne alımı yapılacak olan 150 adet mevsimlik (5 ay 29 gün) işçi alımı noter kurası 23 Kasım 2022 Çarşamba günü saat Noter huzurunda yapıldı.

Toplam 3 bin 224 kişi ilana başvuru yaparken, başvurusu kabul edilen 2 bin 227 kişi kuraya dahil oldu.

Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı bünyesinde 3 işçinin alınacağı sulama sitemleri montaj işçisi kategorisinde başvuru az olduğu için başvurusu kabul edilen 2 kişi kuraya dahil edilmeden alınırken, 1 kişinin alınacağı Dozer Operatörlüğü için ise başvuru şartlarını taşıyan aday olmadığı için alım yapılmadı.

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı ihtiyacına binaen 8 erkek ve 2 kadın özel güvenlik görevlisi de ilgili kategorilerde başvurusu kabul edilen adaylar arasında kurayla belirlendi.

Kura çekiminin hayırlı olmasını dileyen Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Ali Özvan, kuraların tamamen şeffaf bir şekilde, kameralar önünde ve noter huzurunda gerçekleştiğini ifade etti. 

Van 1. Noteri Mustafa Delat tarafından gerçekleştirilen ve yaklaşık 3 saat süren kura sonucunda ismi çıkan Asil ve Yedek adayların listesi;

NOT       : Van Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nın ihtiyacına binaen 10 adet Özel Güvenlik personeli kuraya dahil edilerek 150 kişilik alıma ilave edilmiştir.

Büyükşehir Sitesi Sonuçlar İçin TIKLAYINIZ

Diğer Güncel Haberler İçin TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilir

Van Büyükşehir Belediyesi Uygun Fiyata Konut ve İşyeri Satacak…

Van Büyükşehir Belediyesi konut ve işyeri satacak İşte fiyatlar… Mülkiyeti Van Büyükşehir Belediyesi’ne ait 14 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir