Türkiye'nin Yöresel Lezzetleri 8. Kez Van'da Buluşuyor!

Türkiye’nin Yöresel Lezzetleri 8. Kez Van’da Buluşuyor!

Türkiye’nin Yöresel Lezzetleri 8. Kez Van’da Buluşuyor!

Van’da geleneksel hale gelen 8.si düzenlenecek “Anatolia Gurme Fest” 3-7 Mayıs 2023 tarihlerinde 81 ilden gelen yöresel lezzetleri sizlerle buluşturacak.

Van’da Anatolia Grup tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenecek “Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı” kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

3 – 7 Mayıs 2023 tarihleri arasında 8. kez düzenlenecek olan Türkiye’nin en büyük Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı, Van Expo Fuar ve Kongre Merkezinde ziyaretçilere kapılarını açıyor.

Türkiye’nin bir çok ilinden üreticiler yöresel ürünleri, 8. Van Yöresel Ürünler ve Hediyelik Eşya Fuarı’nda sergileyecek.

Karadeniz’in peynir ve tereyağlarından, Ege’nin zeytin ve zeytinyağlarına, Adıyaman’ın peynirli helvasından, Aydın’ının incirlerine, Giresun’un fındık ezmelerinden, Maraş’ın baharatlarından, Isparta’nın gül ürünlerinden, Hatay’ın sabunlarından, Mardin’in gümüşlerinden, Gaziantep’in bakırlarına varana kadar bir çok yöresel ürün ve hediyelik eşya, yarın kapılarını açacak olan fuar, Van Expo Fuar ve Kongre Merkezinde sergilenecek.

Yöresel Ürünler Fuarı

İlginizi Çekebilir

Van’da 19 Mayıs’a Özel Bisiklet Turu Etkinliği Düzenlenecek

Van’da 19 Mayıs’a Özel Bisiklet Turu Etkinliği Düzenlenecek Van Büyükşehir Belediyesi ve Yeşilay Van Şubesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir