Türkiye’nin En Büyük Moda ve Alışveriş Festivali Van’a Geliyor!

Büyük Moda ve Alışveriş Festivali Van’a Geliyor!

Türkan ERASLANKILIÇ’ın yönetiminde ilk defa Van’da düzenlenecek olan Başkent Festival’de %70’e varan indirimler sizleri bekliyor. Festivalde Yaz sezonu ve yeni kış sezonu ürünlerine özel büyük indirimler de sizlerle olacak.

14-18 Eylül Van Expo Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek olan Başkent Festival giyimden aksesuara, çantadan ayakkabıya, ev tekstilinden geleneksel sanatlara, çocuk giyimden erkek giyime kadar birçok farklı sektördeki firmayı sizler için bir araya getiriyor.

Alışveriş bir kültürdür. Kadınların alışveriş alışkanlığı adeta terapi niteliğindedir. Kadın demek; kültür, alışveriş ve şenlik demektir. Başkent Festival’de kadınların ihtiyaç duyduğu tüm ürünler kaliteli olduğu kadar, hesaplı oluşuyla da ziyaretçileri sevindirecektir.

Başkent Festival’de markalar itibar ve değer kazanır. Festivalimizde hanımlar istediği tüm markalara ait ürünleri bulabilir ve büyük indirimlerle alışverişlerini yaparlar. Tüm gardıroplar çok cazip fiyatlarla baştan sona yenilenir.

Başkent festival başta Ankara olmak üzere İstanbul, Kayseri, Konya ve Gaziantep’te de defalarca düzenlenerek, Türkiye’nin tüm diğer illerinde organizasyonlarına devam edecektir.

Başkent festivale Türkiye ‘nin en büyük markaları  katılım sağlamaktadır.

Kaynak: Vandahaber

İlginizi Çekebilir

Vanspor FK – Adıyaman 1954 Maçı Canlı İzle

Vanspor FK – Adıyaman 1954 Maçı Canlı İzle TFF 2. Lig’de ligin 23. haftasında Kırımızı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir