TOKİ Van Dahil Bir Çok İlde Uygun Fiyata Konut Satacak!

TOKİ Van Dahil 42 İlde Arsa Satıyor!

TOKİ Van Dahil 42 İlde Arsa Satıyor!

TOKİ, Van’ın da aralarında olduğu 42 ildeki 462 arsayı açık artırma usulüyle satışa çıkardığını duyurdu.

İşte arsa yerleri ve fiyatları…

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Van’ın da aralarında bulunduğu 42 ildeki 462 arsa açık artırma ile satışa çıkarıldı. Van’daki arsa yerleri açıklandı.

TOKİ’den yapılan açıklamaya göre, 1-2 Kasım’da yapılacak açık artırmayla konut, ticaret, sanayi, turizm tesisi, özel sağlık tesisi ve plansız nitelikteki arsalara peşin veya yüzde 35 peşinat ve 48 ay vadeyle sahip olunabilecek.

VAN EDREMİT’TE ARSA SAHİBİ OLMA FIRSATI

Van’da 2 tane konut arsası satışı yapılacak. Edremit’in Kurubaş Mahallesinde 13 bin metrekarelik arsa ile ve Süphan Mahallesindeki bin 721 metrekarelik arsalar 48 ay vadeyle satılacak.

Tahmin edilen bedeli 15 milyar 861 milyon 229 bin 931 lira olan yaklaşık 3 milyon 883 bin 551 metrekare büyüklüğündeki;

Adana, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sivas, Tekirdağ, Van ve Yalova’da bulunan 462 arsa açık artırmayla satılacak.

Ayrıca Antalya Demre’de de bir arsa kiralanacak.

TOKİ’nin İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek müzayedeye internetten de “emlakmuzayede.com.tr” adresinden teklif verilebilecek.

Satışa ilişkin detaylı bilgiye “www.toki.gov.tr” ile “emlakmuzayede.com.tr” internet adresinden ve 0 212 608 15 00 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Kaynak: Vanolay – Elif Yüksek

İlginizi Çekebilir

TOKİ Van Dahil Bir Çok İlde Uygun Fiyata Konut Satacak!

TOKİ Van Dahil Bir Çok İlde Uygun Fiyata Konut Satacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir