Yılın Akademisyeni Van YYÜ
Yılın Akademisyeni Prof. Dr. Hamdullah Şevli

Rektör Şevli’ye “Yılın Akademisyeni” Ödülü

İstanbul’da düzenlenen ‘İnsanlık Ödülleri’ töreninde Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Hamdullah Şevli’ye ‘Yılın Akademisyeni’ ödülü verildi.

Van YYÜ Ödül Haberleri
Van YYÜ Rektörü Hamdullah Şevli’ye Ödül

İnsanlık Dergisi tarafından düzenlenen ‘İnsanlık Ödüllernin verildiği ödül töreni İstanbul´da bir otelde yapıldı. Törende ödülleri, Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezinin öğrencileri ile Tebessüm Kahvesinin down sendromlu çalışanları takdim etti.

Törende; şarkıcı Haluk Levent, Gazeteci-Yazar Turan Kışlakçı, 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan Erol Olçok’un eşi Nihal Olçok´un yanı sıra Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan Coşkun ve birçok gazeteci, yazar, televizyon sunucusu ve politikacıya ‘İyi ki iyilik var´ ödülleri verilirken, Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezinin öğrencileri ile Tebessüm Kahvesinin down sendromlu çalışanları ödülleri sahiplerine takdim etti. Programda ayrıca şarkıcı Ebru Yaman konser verdi.

İnsanlık Dergisi isimli bir yayın kuruluşu tarafından düzenlenen  “İnsanlık Ödülleri” töreninde, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli’ye ‘Yılın Akademisyeni’ ödülü verildi.

İlginizi Çekebilir

Van Balık Ölümleri

Van’daki Balık Ölümlerinin Nedeni Açıklandı

Van’daki Balık Ölümlerinin Nedeni Açıklandı Van Erciş Kopköprü ve Muradiye Sarımemet Barajlarındaki balık ölümleri konusunda, …

Bir Yorum

  1. Atanamayan sağlıkçı

    Acaba neden verildi şevli nin hangi çalışmasına hangi yayına ödül layık görüldü bizi aydınlatsalar keşke

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir