Türkiye Rafting Şampiyonası Van'da
Rafting Türkiye Şampiyonası Van'da

Rafting Türkiye Şampiyonası Van’da Düzenleniyor

Van’ın Bahçesaray ve Çatak ilçelerinde 16-20 Ekim tarihleri arasında Türkiye Rafting Şampiyonası’nın 2’inci ayak yarışları yapılacak. Geçen yıl Çatak’ta ilk defa düzenlenen Rafting Türkiye Şampiyonası bu yıl da ilk defa Bahçesaray’da düzenlenecek.

Van‘ın doğasıyla, balıyla, ceviziyle tanınan Kato dağının eteklerinde ve Botan Çayı üzerinde bulunan, her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Bahçesaray ve Çatak ilçesi, bu kez farklı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. 16-20 Ekim tarihleri arasında Türkiye Rafting Şampiyonası’nın 2’inci ayak yarışlarının yapılacağı Bahçesaray ve Çatak’a Türkiye’nin farklı kentlerinden yüzlerce kişi bir araya gelecek.

Geçtiğimiz günlerde; Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Van Eski Milletvekili Gülşen Orhan ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç’ın Türkiye Rafting Federasyonu Yönetim Kuruluna seçilmesi Van’da büyük bir heyecan yaratmıştı.

Rafting Türkiye Şampiyonası Van'da
Bahçesaray ve Çatak’da Rafting Şampiyonası

Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı Fikret Yardımcı’nın, Ekim ayında düzenlenecek Türkiye Rafting Şampiyonasının Bahçesaray ve Çatak’ta düzenleyeceğini duyurması da Van’da ayrı bir heyecan yarattı.

İşte onlarca takım, yüzlerce sporcu ve binlerce katılımcının Bahçesaray ve Çatak’ın eşsiz doğasında buluşacağı Rafting Türkiye Şampiyonasının 5 günlük proğramı;

İlginizi Çekebilir

Başkale’ye Düğün ve Toplantı Salonu Yapılıyor

Başkale’ye Düğün ve Toplantı Salonu Yapılıyor Van Başkale Kaymakamlığı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Başkale’de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.