Van'a Anma Programı
Peygamber Sevdalılarından Van'da Anma Programı

Peygamber Sevdalılarından Anma Programı

Peygamber Sevdalıları Vakfının, gelenekselleştirdiği ‘Kutlu Doğum’ etkinlikleri bu yıl da Türkiye’nin dört bir köşesinde kutlanacak.

Peygamber Sevdalıları İl Temsilciliği, Van‘da yapılacak ‘Anma Programı’ için şu açıklamayı yaptı.

“21 NİSAN PAZAR GÜNÜ SAAT 13.30 DA KALE MİTİNG ALANINDA PEYGAMBER SEVDALILARI VAKFI VAN İL TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN DÜZENLENECEK OLAN “HZ.PEYGAMBER’İ(SAV) ANLAMA VE SÜNNETİNİ YAŞAMA” ETKİNLİĞİMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR. 

İLAHİ VE EZGİLERİN, TÜRKÇE VE KÜRTÇE KONUŞMALARIN, ŞİİR VE MEVLİTLERİN OKUNUP SÖYLENECEĞİ MANEVİ ATMOSFERİN HİÇ EKSİK OLMAYACAĞI TEKBİR VE SALÂVATLARIN OKUNACAĞI BU GÜZEL ETKİNLİĞE DEĞERLİ PEYGAMBER SEVDALISI VAN HALKIMIZI DAVET EDİYORUZ.

ANA TEMAMIZIN “AHLAK VE ADALET REHBERİ HZ.MUHAMMED(SAV)” ETKİNLİĞİMİZDE; İNSANLIĞA ADALET VE KARDEŞLİĞİ VE BUNUN SONUCU OLAN RAHMETİ O KUTLU NEBİNİN ÖRNEKLİĞİNDE VE ÖNDERLİĞİNDE OLDUĞUNU, İNSANLIĞIN HER ŞEYDEN DAHA ÇOK RESULİ KİBRİYA EFENDİMİZİN ÖRNEK HAYATINA İHTİYAÇ HİSSEDİLDİĞİNİ GÖRÜYOR VE BİLİYORUZ. BİZLERDE PEYGAMBER SEVDALILARI OLARAK BU KUTLU GÖREVİ ŞEREFLE YAPMA GAYRETİ İÇERESİNDEYİZ. YAPILACAK OLAN ETKİNLİĞİMİZDE BU ÇALIŞMALARDAN BİR TANESİDİR. BU VESİLEYLE TEKRAR TÜM PEYGAMBER SEVDALISI VAN HALKIMIZI BU PAZAR SAAT 13.30 DA YAPILACAK OLAN MEVLİT ETKİNLİĞİMİZE DAVET EDİYORUZ…”

Van‘daki diğer etkinlikler için TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilir

Van'da halk ekmeğe zam

Van’da Ekmeğe Zam

Van’da Ekmeğe Zam Van’da bu yıl sık sık gündemi meşgul eden zamlar gelmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.