Van Haberleri
Van'da Tarihi Gün Yaklaşıyor

Park AVM (CTİY VAN) Açılışa Hazır Gibi

Park AVM açılışa hazır. Van Büyükşehir Belediyesince yapımı tamamlanan PARK AVM açılış için gün sayıyor.

Van Haberleri
Park Avm Açılıyor

İçişleri Bakanlığı’nın Kanun Hükmünde Kararnamesi (KHK) ile görevlendirme yapılan Van Büyükşehir Belediyesi hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Yaklaşık 12 yıldır yapımı yılan hikayesine dönen Cumhuriyet Caddesi üzerindeki PARK AVM tamamlandı. Esnafın büyük ölçüde yerleştiği PARK AVM’nin kısa zaman içinde resmi açılışı yapılacak. Resmi açılıştan önce kapılarını açan AVM vatandaşında beğenisini kazandı.

Van Park Avm Hazır Gibi

Van Park AVM’nin bulunduğu alanın kentin en kıymetli yerlerinden biri olduğunu belirten Hamza Bakan, “AVM konum olarak çok iyi bir noktada. Biz burada ayakkabı mağazası açtık. Mağazamızda ünlü markaları satıyoruz. Burada 8 kişi çalışıyor. Açılış olmamasına rağmen insanlar merak içinde AVM geliyor. Özelikle kayyumların çabaları sonucu 12 yılın ardından AVM açıldı. Ben buradan gayretleri sonucu AVM açılışına katkı sunan sayın valimize ve AVM yönetimine teşekkür ediyorum” dedi. Yaklaşık 4 bin 760 metrekare alan üzerine kurulu 160 işyerinin bulunduğu PARK AVM’de, çocuk oyun alanları, kafeler, mağazalar ve fast food katları bulunuyor.

Van Haberleri
Van Park Avm Açılışa Hazırlanıyor

Van Haberleri
Van Park Avm Nihayet

Van’daki diğer güncel gelişmeler için TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilir

van haber son dakika

Van’da Fuhuş Operasyonu!

Van’da Fuhuş Operasyonu! Van’da bir masaj salonuna yönelik yapılan fuhuş operasyonu yapıldı. Emniyet Müdürlüğünden yapılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.