Necdet Takva Açıklama
Necdet Takva'dan Seçim Sonrası İlk Açıklama

Necdet Takva’dan İlk Açıklama

AK Parti’den Van Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Necdet Takva, Van halkına teşekkür mesajı atarak, halkın verdiği kararın huzur getirmesi temenni etti.

‘Sabrınız İçin Teşekkürler’

Seçim çalışması süresince kendileri dinleyen evinin kapısını açanlara minnet duyduğunu aktaran Takva, “Van halkına sonsuz teşekkür ediyorum. 3 ay boyunca bize katlandıkları İçin, Yüzlerini dönmedikleri için, dinledikleri ve anlattıkları İçin, acılarına, yaralarına rağmen sürece dâhil oldukları için, açık kapıları için, yemekleri, suları, çayları için ve Sabırları için…” şeklinde paylaşımda bulundu.

‘ÇARE OLMAYA DEVAM EDECEĞİM’

Van halkının verdiği kararın huzur ve mutluluk getirmesini temenni ettiğini aktaran Takva, sosyal medya paylaşımında, “Günaydın Van, günaydın Van’ın güzel insanları.. Umarım verdiğiniz karar sizleri ve bizleri her zaman huzurlu ve mutlu kılar. Sizin kucağınızda doğdum, kucağınızda öleceğim. Yanınızda olmaya, doğru olmaya, yoksulluğunuza, işsizliğinize çare üretmeye devam edeceğim..” dedi.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

İlginizi Çekebilir

van spor haber

VANSPOR’DA AYRILIKLAR BAŞLADI!

VANSPOR’DA AYRILIKLAR BAŞLADI! Sezonun kapanması ile beraber Vanspor’da bazı oyuncularla yollar ayrıldı. TEKNİK DİREKTÖR VEDA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir