Vanspor Haberleri
Feyyaz Uçar'den Vanspor Tespitleri

İstifa Eden Feyyaz Uçar’dan İlginç Tespitler

İstifa Eden Feyyaz Uçar’dan İlginç Tespitler

Van Büyükşehir Belediye Sporun Teknik Direktörlüğü görvini yürüten Feyyaz Uçar, Salin Deniz’in Kanal M’de sunduğu Spor Aktif programında istifasını açıkladı. İstifası sonrası ise Vanspor ile ilgili ilginç tespitlerde bulundu.

İşte O Tespitler;

-Rize, Trabzon gibi şehirlerde 7,8 profesyonel takım varken ve bunlar devlet tarafından desteklenirken Van gibi büyük ve kadim bir şehirde tek bir profesyonel takımının olması ve desteklenmemesi çok üzücü.

– Doğu futboluna karşı büyük bir ön yargı var ve bunu bir türlü kıramıyoruz. Halbuki buranın insanı bütün gelen takımları bağrına basıyor ve centilmence karşılıyor.

– Her şehire yeni statlar yapılırken bize stad yapılmıyor. Stadı boş verdik altı aydır bir portatif tribün bile yapılamıyor.

– Transefer etmeyi düşündüğümüz futbolcular, Vanspor olduğunu duyunca gelmek istemiyorlar. Eşim istemiyor gibi gerekçelerle teklifimizi reddediyorlar.

– Vanspor’da hocalık görevini bırakıyorum ama Vanspor’da gönüllü olarak görev yapmaya devam edeceğim. Başkanın olmadığı yerlerde onu ben temsil edeceğim.

Kaynak; Çetin Nazlı /Vanspor Org.

Vanspor ile ilgili diğer içerikler için Tıklayınız

 

İlginizi Çekebilir

Vanspor Fk – Zonguldak Kömür Spor Maçı Canlı İzle

Vanspor Fk – Zonguldak Kömür Spor Maçı Canlı İzle Lige 5’te 5 yaparak flaş bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir