Gezginfest Van 2019 Sanatçıları

İşte Gezginfest VAN 2019’un Sanatçıları

İşte Gezginfest VAN 2019’un Sanatçıları

Doğunun en ilk ve tek festivali olup geçtiğimiz yıl birincisi düzenlenen Gezginfest Van Festivaline 50 binin üzerinde kişi katılmıştı. Türkiye’nin en büyük line-up’larından birine ev sahipliği yapan Van’a üç gün boyunca Türkiye’nin dört  bir yanından gezginler akın etmişti. Daha önceden farklı illerde de düzenlen festivalin en kalabalığı Van’da olmuştu. Öyle ki İnterrail Türkiye’nin en güzel işi olarak değerlendirilen festival, Türkiye’nin en iyilerinin seçildiği Biletix tarafından da yılın en iyi festivali seçilmişti.

Bu yıl, yine Van Gevaş Akdamar İskelesinde yapılacak festival 21-23 Haziran tarihlerinde olacak. Türkiye’nin en büyük Line-up’larından birine ev sahipliği yapacak olan Gezginfest Van’a 20’ye yakın sanatçının katılması planlanıyor. Konserlerin yanında atölye etkinlikleri de olacak. Ayrıca GezginFest Van’a  Gürcistan, Azerbeycan, Ermenistan ve İran gibi ülkelerden de katılımın olması bekleniyor.

Daha Önceden Gezginfest VAN 2019’a Katılacağı Açıklanan Sanatçılar

Geçtiğimiz ay yapılan açıklamada, Duman, Selda Bağcan ve Dodan’ın katılacağı belirtilmiş ve anlaşılan sanatçıları ara ara duyurulacağı belirtilmişti.

İşte Gezginfest VAN 2019’un Sanatçıları

Gezginfest Van’ın sosyal medya hesabından bu yıl 20’ye yakın sanatçının sahne alacağı belirtildi ve anlaşma sağlanan üç sanatçının daha ismini duyurdu.

Van’daki diğer etkinlikler için TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilir

MHP Van Milletvekili aday adayları belli oldu!

MHP Van Milletvekili aday adayları belli oldu! Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 28. Dönem Milletvekili Genel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir