Van Ses Yarışması
Van İpekyolu Belediyesi Ses Yarışması Düzenliyor

İPKEYOLU’NDA ‘İPEKSES’ YARIŞMASI BAŞLIYOR

İpekyolu Belediyesi’nin, İpekyolu Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile düzenlediği ödüllü öğretmenler arası  “İpekses”  yarışmalarının başvuruları başladı.

İpekyolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü öncülüğünde, öğretmenler arası düzenlenecek olan ses yarışması ile okullar arası kaynaşma, sosyalleşme, müziğe teşvik gibi amaçlar hedefleniyor. Öğretmenler arası ses yarışmasında, Klasik Müzik, Türk Halk Müziği, Rock, Arabesk, Caz, Pop, Rap gibi tüm müzik dallarına yer verilecek.

İpekyolu’ndaki 190 okulda yapılacak olan ses yarışması için müracaatlar, okulların kendi müdürlüklerinde yapılacak.  Son müracaat tarihi 29 Şubat 2020 olan yarışmada müzik alanında akademik kariyer yapmış ve mesleğinde yetkin kişilerden oluşan jürinin değerlendireceği ön elemeyi geçen yarışmacılar, final için 8 Nisan 2020’ de yarışacak ve finalde dereceye giren yarışmacılara çeşitli ödüller verilecek.

İpekyolu Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde her kesime hitap eden kültür ve sanat faaliyetlerine devam edecek.

İlginizi Çekebilir

Van Valiliğinden Önemli Duyuru

Van Valiliğinden Önemli Duyuru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir