Van İpekyolu Etkinlik
Van İpekyolu Spor Kursları Başlıyor

İpekyolu’nun Spor Kursları Başlıyor

Van İpekyolu Belediyesi, mesleki ve sanat kurslarının ardından gençleri sporun farklı dalları ile buluşturmaya devam ediyor. 10 farklı branşta 3500 kişiye hitap edecek kurs kayıtları başlıyor.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından, ilçe sınırlarımızda eğitim gören çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik ücretsiz spor kurs kayıtları 06 Ocak 2020 tarihinden itibaren alınmaya başlanacak.

Çocuklara spor sevgisi ve alışkanlığı kazandırmayı hedefleyen İpekyolu Belediyesi, bu doğrultuda Hentbol, Futbol, Basketbol, Voleybol, Atletizm, Yüzme, Plates, Futsal, Güreş ve Tenis gibi branşlarda toplamda 3500 kişiyi sporla buluşturmayı hedefliyor.

‘Bir Genç Bir Dünya’

“BİR GENÇ BİR DÜNYA” sloganıyla faaliyetlerini sürdüren Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğümüz, 10 farklı branşta verilecek kurslardan faydalanmak isteyen 9-18 yaş aralığındaki çocuk ve gençlerimize, müracaat etmeleri halinde kayıt yaptırabilecek.

Belediyemizin Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü gençlerimize yönelik yarışmalar, turnuvalar, şenlikler, kariyer buluşmaları, gençlik seminerleri, sosyal sorumluluk ve sportif faaliyetler, üniversite tanıtım gezileri, madde bağımlılığı ile mücadele ve farkındalık çalışmaları yürüterek gençlerimizin gelişimlerine ve sosyal bütünleşmelerine katkı sağlamayı planlıyor.

İlginizi Çekebilir

Van Depremi Sonrası

Van Depremi Sonrası Hüzünlendiren Görüntüler

23 Ekim 2011 günü Türkiye saati ile 13:41’de Van ve Erciş’te meydana gelen ve 25 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir