Van İpekyolu İlçe Haberleri
Van İpekyolu Belediyesine Ödül

İpekyolu Belediyesine Ödül

İpekyolu Belediyesi, İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı’nın Türkiye genelinde düzenlemiş olduğu “Projem Türkiye; Mülki ve Yerel Yönetimlerde Yeni Fikirler ve Örnek Uygulamalar” yarışması doğrultusunda ‘Z KÜTÜPHANELER’ projesi ile ödül almaya hak kazandı.

Van İpekyolu İlçe Haberleri
İpekyolu Belediyesine Proje Ödülü

51 Proje Sergilemeye Değer Görüldü

Valilik, Kaymakamlık ve Belediyelerce bütçe imkanları veya diğer kaynaklar kullanılarak gerçekleştirilen, halkın talep ve beklentilerine etkin bir şekilde cevap veren, toplumsal içerikli yürütülen projeler kendi kategorisi içinde Kurulca değerlendirilerek, 51 proje sergilenmeye değer görülmüş, ayrıca her kategoride ilk üç projeye başarı ödülü verilmesi kararlaştırılmıştı.

1102 Proje Yarıştı

Bu doğrultuda düzenlenen yarışmada Güvenlik ve Asayiş, Kamu Hizmetlerinin Geliştirilmesi, Kültürel, Sosyo-Ekonomik ve Vatandaş Odaklı Hizmetler Kategorilerinde toplamda 1102 projeden İpekyolu Belediyesi’nin Z Kütüphaneler projesi Vatandaş Odaklı Hizmetler kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

Van İpekyolu Belediyesi Haberleri
İpekyolu Belediyesine Ödül

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun da katılımlarıyla Ankara CerModern Sergi Salonu’nda düzenlenen sergi ve ödül töreninde belediyemiz adına ödülü İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk aldı.  

Van’daki diğer güncel haberler için TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilir

Van Edremit Belediyesi Kurban Kesim Yerlerini Duyurdu

Van Edremit Belediyesi Kurban Kesim Yerlerini Duyurdu Van‘ın Edremit Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı hazırlıklarını birçok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.