Van Taraftar Sokağı
Van'da Yeni Bir Butik Sokak Daha

Vanspor Taraftar Sokağı

Vanspor Taraftar Sokağı

İpekyolu Belediyesi, butik sokaklar projeleri kapsamında yenilediği “TARAFTAR SOKAĞI” nı yeni çehresiyle hizmete sunmak için artık gün sayıyor.

İpekyolu Belediyesi, butik sokaklar projeleri kapsamında yenilediği “TARAFTAR SOKAĞI” nı yeni çehresiyle hizmete sunmak için artık gün sayıyor.

Van’ın en eski ve merkezi sokaklarından biri olan Çarşı Mahallesi Bilal Sokağı “Butik Sokaklar” projesi kapsamına alan belediyemiz “Taraftar Sokak” ile bir ilki gerçekleştirecek.

Ekiplerimiz tarafından eski yıpranmış görüntüsünden arındırılan sokağın alt yapı çalışmaları düzenlenerek, zemin iyileştirmeleri yapıldı. Ayrıca sokaktaki esnaflarımızın istek ve taleplerine yönelik yenileme çalışmaları da programa dahil edildi.

Aydınlatma ve peyzaj çalışmaları ile daha kullanışlı ve estetik hale gelecek sokağın Ekim ayının ilk yarısında hizmete sunulması hedefleniyor.

İlimizin temsilcisi Van Büyükşehir Belediyespor’un simgesi olan kırmızı-siyah renklerin hakim olacağı sokak, sporseverlerin beğenisine uygun bir şekilde tasarlanarak hizmete açılmış olacak.

Şimdiye kadar 6 butik sokağımızın açılışını yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunan İpekyolu Belediyesi, Taraftar Sokak dışında Ercişli Emrah, Fistan, Rus Pazarı ve Oyun Sokağı projelerini de yıl sonuna kadar bitirerek toplamda 11 butik sokağımızı vatandaşlarımızın hizmetine sunacaktır.

Sitedeki diğer güncel gelişmeler için Tıklayınız

İlginizi Çekebilir

Vanspor Fk – Zonguldak Kömür Spor Maçı Canlı İzle

Vanspor Fk – Zonguldak Kömür Spor Maçı Canlı İzle Lige 5’te 5 yaparak flaş bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir