esik istanbul hastanesi
İpekyolu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ek Binası Acili Hizmete Açıldı!

Eski İstanbul Hastanesi Yeniden Hizmete Açıldı

Eski İstanbul Hastanesi Yeniden Hizmete Açıldı

Bakım ve onarım çalışmaların olduğu eski İstanbul Hastanesi Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Ek Binası hizmete girdi.

Van’da pandemi süresince Kovid -19 hastaların tedavi gördüğü Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu ek binası 23 Eylül’de bakım ve onarıma girmişti.

Tekrar hizmete açıldı

Bir dönem Özel İstanbul Hastanesi olarak faaliyet veren, daha sonra Van İl Sağlık Müdürlüğü’ne devredilen SBÜ Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Ek Binası’nda tadilat süreci sona erdi.

Van’da 2016 yılında kayyum atandıktan sonra 6 ay kapalı tutulan Özel İstanbul Hastanesi, olarak bilinen ve daha sonra SBÜ Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Ek Binası’na dönüştürülen yaklaşık 4 yıldır Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Ek Binası olarak kullanılan hastan bir ay önce tadilata alındı.

Bakım ve onarım çalışması ile yeniden revize edilen hastane ilk etapta Fizik tedavi gören hastalara hizmet verecek gelecek hafta ise bir çok polikliniğin açılacağı belirtildi.

Tadilat biten hastane tekrardan faaliyete geçti

Son dönemde Kovit-19 hastalarına hizmet veren hastane yoğun bakım ve servis bölümlerinde yapılan tadilat sonrası önceki gün tekrardan hizmete girdi.

Van Ekspres

İlginizi Çekebilir

Van Büyükşehir’in Mavi Şehir Projesi Kapsamında Arsa Satışları Başladı

Van Büyükşehir’in Mavi Şehir Projesi Kapsamında Arsa Satışları Başladı Van Büyükşehir Belediyesi tarafından Edremit ilçesinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir