DSİ İşçi Alımı Yapacak

DSİ 17.Bölge Müdürlüğü 18-45 Yaş Arasından Büro İşçisi Alacak.

Devlet Su İşleri 17.Bölge Müdürlüğü büro işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Alım başvurularını Türkiye İş Kurumu üzerinden online olarak kabul edecektir. DSİ büro işçi alımı 18 ile 45 yaş arasından yapacak.

Başvurular İŞKUR 00005677036 iş ilan numarası ile online veya şahsen İŞKUR aracılığı ile yapılabilir. Adaylar 14 Eylül 2020 tarihi bitimine kadar yapması gerekmektedir.

Genel Şartlar

Lise Mezumu olması, Milli Eğitim Onaylı Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına sahip olmak ve 45 Yaşından gün almamış olmak olarak ilan edilmiştir.

Büro işçisi alımı Van şehrine yapılacaktır. Adayların ikamet zorunluluğu bulunmaktadır. Bu ilan engelli istihdamı olarak yayınlandığı üzere başvuran kişinin en az %40 engelli raporunun olması istenmektedir.

Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre kura çekiminden önce veya sonra yapılabilir.

Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulunduğu ilana işverence davet edildiği halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

Kariyer İş İlanları

İlginizi Çekebilir

van göç idarasi personel işçi alımı

11’i Van Olmak Üzere Göç İdaresi 60 Personel Alacak

11’i Van Olmak Üzere Göç İdaresi 60 Personel Alacak İç Göç İdaresi Başkanlığı tarafından 60 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.