Doğu Aslanları Vanlılardan Özür Diledi

Başkale’de Depremin olduğu günün akşamı oynanan Fenerbahçe – Galatasaray maçı sonrası  kutlama yaparak kısa süreli gerginliğe neden olan Galatasaraylı taraftarlar Vanlılardan özür diledi.

Pazar günü oynanan Fenerbahçe Galatasaray derbisi sonrası kutlama yapan ve kısa süreli gerginliğe neden olan taraftar grubu Vanlıların büyük tepkisini almıştı. Buna karşın Galatasaray DoğuAslanları grubu yazılı bir açıklama yaparak Can kayıplarına rağmen verilen reaksiyon yüzünden tüm halkımızdan özür diliyoruz denildi.

Doğu Aslanları Yaptığı yazılı açıklamada:

“Geçtiğimiz Pazar günü oynanan derbi maçından sonra memleketimizde yaşanan felaketlerden dolayı yaşadığımız üzüntü herkes tarafından bilinmektedir. Daha öncesinde bunun birçok örneği bulunmakta gerek Bahçesaray, gerek Elazığ ve Malatya’da yaşanan olaylara vermiş olduğumuz tepkiler herkes tarafından bilinmekte biz Doğu Aslanları olarak her zaman saygın karakter sergiledik ve önceliğimiz tabi ki siz değerli Van Halkımızdır. Yaşananlardan dolayı derinden üzüntümüzü belirtmek isteriz. Maç sonrasında Can kayıplarımıza rağmen verilen reaksiyon yüzünden tüm halkımızdan özür diliyoruz’ denildi.

VanEkspres

İlginizi Çekebilir

Son Dakika Van Haber

İnşaat Asansöründen Düşen Vanlı İşçi Hayatını Kaybetti

Asansöründen Düşen Vanlı İşçi Hayatını Kaybetti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir