Coca-Cola Van’ı Tanıtıyor

Coca-Cola kutuları ile yerel değerleri keşfetme duygusunu vurgulayan global kampanyasını “Bir Başkayız Biz”adıyla Türkiye’ye taşıyor.

Coca-Cola, “Bir Başkayız Biz” kampanyasıyla, şehirlerin doğal ve tarihi güzellikleri, özgün tasarımlarla Coca-Cola kutularında yer alacak. Coca-Cola kutu tasarımları; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Şanlıurfa, Van, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Samsun, Trabzon, Denizli ve Antalya olmak üzere 13 şehrin öne çıkan doğal, tarihi ve kültürel ögelerine bir keşif yolculuğu sunuyor. Coca-Cola kutuları üzerinde yer alan QR kod uygulamasıyla da tüketicilere şehirleri yakından tanıyacakları, eşsiz bir dijital deneyim sunuluyor.

Kutuların üzerinde bulunan QR kod okutulduğunda, bu kampanyaya özel olarak hazırlanan mobil uygulama sayesinde, kullanıcılar artırılmış gerçeklik teknolojisi kullanılarak hazırlanan etkileyici animasyonlarda Coca-Cola kutularının üzerindeki karakterlerle tanışacak. Coca-Cola yeni ambalaj tasarımları, tüm Türkiye’de satışa sunuldu.

Van‘daki diğer gelişmeler için TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilir

Van Balık Ölümleri

Van’daki Balık Ölümlerinin Nedeni Açıklandı

Van’daki Balık Ölümlerinin Nedeni Açıklandı Van Erciş Kopköprü ve Muradiye Sarımemet Barajlarındaki balık ölümleri konusunda, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir