Bölgenin Tek ve En Büyük Fuarı Kapılarını Açıyor

Bölgenin Tek ve En Büyük Fuarı Kapılarını Açıyor

Bölgenin Tek ve En Büyük Fuarı Kapılarını Açıyor

Bölgenin tek ve en büyük ‘Yapı İnşaat Mimarlık ve Çevre Fuarı’ 18-21 Mayıs 2023 tarihleri arasında Van fuar ve kongre merkezinde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Yapı firmalarından, mimarlık firmalarına, enerji sistemlerinden, prefabrik yapılar, yapı ve enerji sektörüne ait tüm firmaları bulabileceğiniz bu fuar bölgenin tek ve en büyük yapı fuarı olduğu belirtiliyor.

Fuarlar kenti olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Van, 18-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan İnşaat, Yapı, Dekorasyon, Tedarik ve Emlak Fuarı’na hazırlanıyor.

Ortadoğu Expo Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek; İnşaat, Yapı, Dekorasyon, Tedarik ve Emlak Fuarı, 4 gün boyunca devam edecek.

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren tedarikçi firmaların, gayrimenkul, mobilya-dekorasyon firmalarının buluşacağı fuarda, yeni iş birliklerinden doğacak etkileşim ile yerel piyasanın canlanması hedefleniyor.

Yoğun iş gücü kullanımı sayesinde tarımdan sonra en yüksek istihdamı sağlayan inşaat sektörünün, fuara yoğun ilgi göstermesi hedefleniyor.

Ortadoğu Expo Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan ve 18 Mayıs’ta 11. kez kapılarını açacak olan İnşaat, Yapı, Dekorasyon, Tedarik ve Emlak Fuarı, 4 gün boyunca devam edecek.

İlginizi Çekebilir

Son Dakika

Van’da Dev Operasyon! Tonlarca Esrar Ele Geçirildi…

Van'da Dev Operasyon! Tonlarca Esrar Ele Geçirildi...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir