vanspor son dakika
Vanspor'da Neler Oluyor? Futbolcular İdmana Çıkmadı

Başarılı Bir Çıkış Yakalayan Vanspor’da Neler Oluyor?

Başarılı Bir Çıkış Yakalayan Vanspor’da Neler Oluyor?

TFF 2. lig kırmızı grupta şampiyonluk mücadelesi veren ve son haftalarda aldığı galibiyetlerle ligin ilk yarısını PlayOff potasında bitirerek büyük bir başarıya imza atan Vanspor’da sular durulmuyor.

Olayların Fitilini Kadro Dışı Bırakılan Oyuncular Ateşledi

Vanspor FK, üç futbolcunun kadro dışı bırakılması ile ilgili şu açıklamayı yapmıştı;

‘Kulübümüzün iç işleyişini bozmaya yönelik hareketlerde bulunarak takım içerisinde gruplaşmaya çalışıp, takım düzenini bozan Futbolcularımızdan; Haydar Yılmaz, Uğur Adem Gezer ve Barış Sağır yönetim kurulunun aldığı karar doğrultusunda süresiz kadro dışı bırakılmıştır.’ denildi.

Daha sonra da aşağıdaki açıklamalar yapıldı;

Vanspor Futbol Kulübü’nde 3 futbolcunun süresiz kadro dışı bırakılması ve bu karardan sonra tüm futbolcuların antrenmana çıkmama kararı alması sonrası yönetim kurulu tarafından yapılan yazılı açıklamada, futbolcu peşinatlarının %97’sini ödendiği ve bugüne kadar oynanan 23 maç için söz verilen ve fiks olan rakamların hep üstünde prim ödemesi gerçekleştirildiği vurgulanmıştı.

Yönetimin Açıklamasına Karşılık Futbolculardan da Ortak Açıklama Geldi

İşte O Açıklama:

Öncelikle ülkemizde yaşanan kötü günlerde siz değerli halkımızı bu konularla meşgul ettiğimiz için üzgünüz.

Bugünkü yaşanan olaylar doğrultusunda bu açıklamayı yapma gereği duyduk ki şu zamana kadarda takımın havasını bozmama adına sessiz kalmıştık.

Verilen sözlerin tutulmaması, yönetimle aramızdaki güven köprülerinin yıkılmış olması bizi bu noktalara getirdi. Biz bugüne kadar VANSPOR arması adına elimizden geleni birlik, beraberlik ve en büyük gücümüz olan sağlam ARKADAŞLIK bağımız ile en iyi noktalara getirmeye çalıştık ve getirmeye de devam edeceğiz.

Haklarımızı savunan ve kadro dışı bırakılan her arkadaşımızın arkasındayız.

Hem onlar tekrar aramıza katılana kadar hem de verilen sözler yerine getirilene kadar ne yazık ki antrenmana çıkmama kararımızın arkasında olacağız.

Ne biz ne başka şahıslar bu camiadan üstün değildir asıl var olan her zaman VANSPOR dur. Değerli taraftar ve kamuoyunun bilgisine …


VANSPOR futbolcuları

Şok İstifa!

Bu Açıklamanın ardından Vanspor Teknik Direktörü istifa ederek şu açıklamayı yaptı.

‘Vanspor FK Teknik Direktörlük görevimden an itibariyle büyük bir üzüntü içerisinde istifa ediyorum. Gerekçemi ve düşüncelerimi daha sonra detaylarıyla paylaşacağım’

ifadelerini kullandı.

Gelişmeleri Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz…

İlginizi Çekebilir

PFDK Amedspor Maçındaki Olaylar Nedeniyle Bursaspor’a Ceza Yağdırdı!

PFDK Amedspor Maçındaki Olaylar Nedeniyle Bursaspor’a Ceza Yağdırdı! Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir