At Dergisi
At Dergisi Okurlarıyla Buluşmaya Hazırlanıyor

At Dergisi Yeniden Şahlanıyor

AT Dergi yenilenmiş içerik, yazar kadrosuyla tekrardan geri geliyor.

2016 yılında çıkıp yayın hayatına ara veren AT Dergi 3 yıl aradan sonra Fazıl Say, Zülfü Livaneli, Şükrü Erbaş, Müştehir Karakaya, Zeki Taştan, Ece Temelkuran, Hicri İzgören, Mahir Ünsal Eriş, Hakan Bıçakcı, Nasuh Mahruki, Ali Lidar, Kötü Şair Şerafettin, Zeki Bulduk, İlkim Karaca Müfit Can Saçıntı, Orhan Aydın vs gibi birçok ünlü yazarın içinde bulunduğu bir kadroyla geri dönüyor.

Van Kültür Sanat Haberleri
At Dergisi Yeniden Çıkıyor

Ayrıca derginin çizimlerini Türkiye’nin en ünlü karikatüristlerinden Bahadır Baruter ve Latif Demirci, Görsel Yönetimini ise yine ülkenin en iyi fotoğrafçılarından Nasuh Mahruki ile Burçin Esen üstleniyor.

Derginin Genel Yayın Yönetmenliğini ve İmtiyaz Sahipliğini ise Yüzüncü Yıl Üniversitesi öğrencilerinden Ömür Karakaya üstleniyor.

AT Dergi Van’da basılıp ülkenin her yerinde yer alacak ulusal bir edebiyat-sokak dergisidir. Doğunun İstanbul’a nazaran bu zorlu şartlarında üst düzey bir kadro ve içerikle çıkacak olan AT Dergi Nisan ayı içerisinde 2. Ayak 1. Sayısıyla görücüye çıkacak.

Van’daki diğer kültür-sanat ve etkinlik haberleri için TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilir

Van Edremit Belediyesi Kurban Kesim Yerlerini Duyurdu

Van Edremit Belediyesi Kurban Kesim Yerlerini Duyurdu Van‘ın Edremit Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı hazırlıklarını birçok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.