At Dergisi Yayın Hayatında
Van'ın ilk Ulusal Dergisi Yayın Hayatında

At Dergisi Yayın Hayatına Başladı

Van‘ın ilk ulusal, edebiyat-sokak dergisi olan AT Dergi yenilenmiş içerik ve yazar kadrosuyla tekrardan yayın hayatına geri döndü.

Zengin Bir Kadroya Sahip

2016 yılında çıkıp yayın hayatına ara veren AT Dergi 3 yıl aradan sonra kadrosunda; Fazıl Say, Zülfü Livaneli, Şükrü Erbaş, Müştehir Karakaya, Ece Temelkuran, Orhan Aydın, Ali Lidar, Ah Muhsin Ünlü, Müfit Can Saçıntı, Kaan Çaydamlı, Mahir Ünsal Eriş gibi kaliteli yazarlarında bulunduğu AT Dergi Karikatür, Sinema, Müzik, Tiyatro, Mizah vs farklı içeriklerle okuyucusunun karşısına çıktı.

At Dergisi
Van’ın İlk Ulusal Kültür ve Sanat Dergisi Yayın Hayatına Yeniden Başladı

Yayın hayatına kaldığı yeni bir solukla başlayan AT Dergi ülkenin pek çok yerinde olacak. Ayrıca dergi gelirinin %5’i sokak hayvanları ve köy okulları yararına bağışlanacaktır.

Derginin Genel Yayın Yönetmenliğini ve İmtiyaz Sahipliğini ise Yüzüncü Yıl Üniversitesi öğrencilerinden Ömür Karakaya üstleniyor.

Van’da Basılıp Türkiye’ye Dağıtılıyor

AT Dergi Van’da basılıp ülkenin her yerinde yer alacak ulusal bir edebiyat-sokak dergisidir. Doğunun İstanbul’a nazaran bu zorlu şartlarında üst düzey bir kadro ve içerikle çıkacak olan AT Dergi Ağustos ayında, 2. Ayak 1. Sayısıyla görücüye çıktı.

İlginizi Çekebilir

van spor haber

VANSPOR’DA AYRILIKLAR BAŞLADI!

VANSPOR’DA AYRILIKLAR BAŞLADI! Sezonun kapanması ile beraber Vanspor’da bazı oyuncularla yollar ayrıldı. TEKNİK DİREKTÖR VEDA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir