Perşembe , Nisan 25 2019
Geziginfest Van 2019'a Katılacak İsimler Belli Oldu

İşte 2. Gezginfest Van Festivaline Katılacak Sanatçılar

İşte 2. Gezginfest Van Festivaline Katılacak Sanatçılar

Doğunun en ilk ve tek festivali olup geçtiğimiz yıl birincisi düzenlenen Gezgin Fest Van Festivaline 50 binin üzerinde kişi katılmıştı.

Türkiye’nin en büyük line-up’larından birine ev sahipliği yapan Van’a üç gün boyunca Türkiye’nin dört  bir yanından gezginler akın etmişti.

Daha önceden farklı illerde de düzenlen festivalin en kalabalığı Van’da olmuştu. Öyle ki İnterrail Türkiye’nin en güzel işi olarak değerlendirilen festival, Biletix tarafından da yılın en iyi festivali seçilmişti.

Bu yıl, yine aynı yerde yapılacak festival 21-23 Haziran tarihlerinde olacak. Bu yıl da yine Türkiye’nin en büyük line-up’larından birine ev sahipliği yapacak olan GezginFest Van’a  Gürcistan, Azerbeycan, Ermenistan ve İran gibi ülkelerden de katılımın olması bekleniyor.

İnterrail Türkiye tarafından gerçekleştirilen bu festivalin tek amacının müzik olmadığını belirten yetkililer, ülkenin doğusu ile batısı arasında müzik aracılığı ile bir köprü kurmayı hedeflediklerini belirtiyorlar.

Festival Bilet Ücretleri

Biletix’te bir haftalığına başlayan kampanya ile 3 günlük Kamp + Tüm Konserler 100 TL kampanyası ile başlayan bilet fiyatlarının kademeli olarak artacağı belirtiliyor.

İşte Gezginfest Van’a katılacağı açıklanan ilk sanatçılar

(Diğer sanatçılar açıklandıkça sitemizde paylaşılacaktır)

Gezginfest 2019 Katılacak Sanatçılar
Gezginfestvan’a Katılacak Sanatçılar
Gezginfest Van'a Katılacak Sanatçılar
Selda Bağcan İkinci Kez Katılacak
Dodan bu kez ilk defa katılacak

Van’daki diğer etkinliklerden haberdar olmak için Tıklayınız

İlginizi Çekebilir

Van Tiyatro Festivali

Van’da Üvercinka Tiyatro Festivali

Van‘daki ilk tiyatro festivalini gerçekleştiren Üvercinka Kültür Sanat, perdelerini ikinci defa açmaya hazırlanıyor. Bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir