vanspor yeni kulüp başkanı kim
van spor yeni kulüp başkanı belli oldu mehmet avcı kimdir

Vanspor’un Yeni Kulüp Başkanı Belli Oldu

Vanspor’un Yeni Kulüp Başkanı Belli Oldu

Silahtaroğlu Vanspor Futbol Kulübü (Fk) Başkanı Seyithan İzsiz’in istifasından sonra boşalan kulüp başkanlığının yeni ismi belli oldu.

Vanspor Org’nin haberine göre Vanspor’un yeni kulüp başkanı daha önceki Vanspor As Başkanı Mehmet Avcı oldu.

Vanspor Org. konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı;

‘Vanspor Genel Kurulu Bugün (07.11.2021) Yaptığı Toplantı Sonrası Tüzük Gereği Kulüp Başkanlığına Mehmet Avcı Getirildi’ denildi.

Servet Yenitürk Hakkındaki İddiaları Kabul Etmedi

Diğer taraftan yine Vanspor Org’nin haberine göre Vanspor FK Eski Başkanı, Vanspor FK yönetim kurulu üyesi Servet Yenitürk, yakın çevresine yaptığı açıklamalarda:

İzsiz’in iddialarını kabul etmediğini bu yaşananlarla ilgili olarak 8 Kasım Pazartesi günü açıklama yapacağını söyledi.

Yenitürk’ün saat kaçta açıklama yapacağı henüz belli değil. Açıklama yapıldığında sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Seyithan İzsiz, Servet Yenitürk’ün kendisine tuzak kurduğunu iddia ederek istifa etmiş, İstifa üzerine Yenitürk hakkında binlerce olumsuz yorum sosyal medya üzerinden yapılmıştı.

Vansor’un Yeni Kulüp Başkanı Mehmet Avcı Kimdir?

1985 yılında Van’da doğdu.

İlk, orta ve lise eğitimi tamamladıktan sonra iş hayatında ilk olarak aile şirketinde finans-muhasebe departmanında görev aldı. Şirkette farklı departmanlardaki üstlenmiş olduğu görevlerinde önemli tecrübeler kazandı.

Halen insan kaynakları ve hijyen alanında faaliyetlerini sürdüren şirketler grubunda ‘’Ceo’’ olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Sosyal ticari girişim projesi olarak başlatılan Tekstil fabrikası yatırımında, kurucu ortaklık ile birlikte Yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevini üstlenmiştir.

İş hayatının yanı sıra bir dönem ‘’ofis-iş hayatı’’ konulu köşe yazarlığı yapmıştır. Bir çok platformda, yazılarında değinmiş olduğu konular referans alınmıştır. Ayrıca, çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer alan Avcı, Tüsiad üyeliği ile birlikte benzersiz bir konsept olan Vefa Dostluk grubu iş insanları oluşumunun kuruluşunda önemli rol oynadı ve iki dönem bu grubun başkanlığını yürüttü.

Eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünde devam etmekte olan Avcı, İstanbul’da ikamet etmektedir.

3 çocuk babasıdır.

İlginizi Çekebilir

Van'da Deprem

Van’da Deprem!

Son Dakika Van’da Deprem! Van’ın Muradiye ilçesi 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir